Головна / Новини

Новини

У Полтаві триває розгляд апеляції щодо директора телекомпанії «Візит» Олександра Мельника, обвинуваченого у вбивстві мера Кременчука Олега Бабаєва. Сьогодні в апеляційному суді розглянули клопотання адвокатів обвинуваченого. Його захисники вважають, що суд першої інстанції неправомірно призначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проте більшість кременчужан – іншої думки, вони зібралися під стінами обласного апеляційного суду, вимагаючи покарання винних.
Прокурор Полтави сьогодні розкритикував роботу правоохоронців міста. Чи не найбільшою проблемою, з якою полтавські міліціонери мають посилено боротися, він назвав корупцію. Які злочини правоохоронцям Полтави взагалі не вдається розкрити – дивіться далі. 
Жителі будинку 43, що по вулиці Маршала Бірюзова, кажуть: уже не знають, до кого звертатися. Їх споруда – в аварійному стані, а допомогти не може ані житлово-експлуатаційна організація, ані управління житлово-комунального господарства. Істину шукала Юлія Козіна.
Полтавському турбомеханічному заводу – 125. До цієї дати підприємство підійшло зі значними здобутками: на сьогоднішній день активно вдосконалюється виробництво, впроваджуються сучасні технології, виходять у світ нові розробки, а його продукція користується попитом як в Україні, так і далеко за її межами.
Міліціонери області вкотре виїхали у зону АТО, щоб змінити на бойових постах своїх колег, які несуть службу із охорони громадського порядку. Зведений загін сформували із числа діючих працівників органів внутрішніх справ, які добровільно зголосилися виконувати поставлені завдання на Сході країни.
1 2 3 
...
17 18