Решетилівське «Динамо» - володар Кубку відкриття сезону

У фінальному матчі Кубку відкриття цьогорічного футбольного сезону на полі зійшлися ФК «Рокита» та «Динамо» з Решетилівки.

На початку турніру, який отримав назву «Кубок відкриття сезону», у боротьбу вступили 12 команд з різних куточків Полтавської області. Після групової стадії змагань на футболістів та вболівальників очікував фінальний поєдинок.

Матч на футбольному полі стадіону «Динамо» видався видовщним та цікавим. Суперники не бажали поступатися один одному. Як наслідок - чисельні атаки, які призводили до взяття воріт.

Перший тайм закінчився нічиєю - 1:1. У другому - свою перевагу на полі почали доводити динамівці. Одразу після перерви вони повели в рахунку - 1:2. А потім одна за одною вдалі комбінації принесли команді з Реетилівки ще два голи.

Таким чином футболісти «Динамо» з рахунком 1:4 святкували перемогу та стали володарями головного трофею Кубку відкриття сезону.