Проекти
Телеканал Місто / Новини / Архів новин / У Полтаві повноцінно запрацювала Державна служба реєстрації. Більше 200 громадян області вже отримали кваліфіковану допомогу з питання реєстрації речових прав на нерухоме майно. Це стало можливим завдяки набранню чинності Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно». Яка ж вартість послуг реєстраційної служби, дізнавалися Юлія Іващенко та Олексій Гнипа.

Архів новин

У Полтаві повноцінно запрацювала Державна служба реєстрації. Більше 200 громадян області вже отримали кваліфіковану допомогу з питання реєстрації речових прав на нерухоме майно. Це стало можливим завдяки набранню чинності Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно». Яка ж вартість послуг реєстраційної служби, дізнавалися Юлія Іващенко та Олексій Гнипа.
Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FjI7JdU_gPBxJ
З 1 січня цього року набрав чинності Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно». /Микола Казак, начальник реєстраційної служби Полтавського міського управління юстиції 2 січня розпочала роботу реєстраційна служба. Реєстратори розпочали прийом документів для оформлення права власності на нерухоме майно громадян та юридичних осіб/ Згідно з новим Законом, зазначають спеціалісти, відтепер реєстрація речових прав на нерухоме майно проводиться фахівцями реєстраційної служби, а не бюро технічної інвентерізації. Втім, розповідає начальник реєстраційної служби у Полтавській області Олександр Кочук, БТІ законодавчо наділене можливістю проведення державної реєстрації прав або надання витягу з Реєстру прав в скорочений термін, проте оплата послуг за такі дії буде вдвічі більшою. Відрізняється і кількість необхідних показників, за якими громадяни повинні сплатити кошти. /Олександр Кочук, начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції у Полтавській області Якщо раніше в БТІ плата складалася з 27-30 позицій, то зараз це дві позиції: держмито і витяг. В сумі – це 239 грн/ За час роботи, продовжує Олександр Кочук, реєстраційна служба надала кваліфіковану допомогу декільком сотням мешканцям Полтавщини. /Олександр Кочук, начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції у Полтавській області З початку року був фактично повноцінний один робочий день. Звернулося близько 200 осіб по Полтавській області. Вже є мешканці Полтави та Кременчука, які отримали результати такої роботи/ Однією з таких, хто першими на собі відчув дію нового Закону, стала Леся Богданівська. Жінка придбала квартиру і допомогою, наданою фахівцями реєстраційної служби, говорить, задоволена на 100%. /Леся Богданівська, купила квартиру Тут мені надали кваліфіковану консультацію. Зрозуміло пояснили. Швидко прийняли документи. Пояснили, що упродовж 14 днів я можу отримати витяг/ На сьогодні у Полтавській області створено 28 реєстраційних служб, які надають послуги у сфері державної реєстрації прав. У Полтаві ж така структура діє за адресою вулиця Сапіго, 6. Якщо ж виникають якісь питання, їх можна також вирішити за телефонами 7-39-43 або 60-60-45. Юлія Іващенко
3.01.2013
318
0