Багато полтавських дітей не розуміють, що про їх протиправні вчинки знають працівники міліції

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/dtDA05ssgPE3o

Для того, аби такі неповнолітні не повторювали помилок дорослих, правоохоронці у різній формі проводять профілактичну роботу. Так днями у приміщенні Управління міністерства внутрішніх справ області для полтавських дітей демонстрували фільми і провели бесіду.

«Безпека – це просто. Вмикай увагу на дорозі!», «Життя не гра. Залиш ігри дітям» – саме під такими гаслами полтавські правоохоронці демонстрували дітям повчальні мультфільми про те, як правильно поводитись на проїжджій частині. Начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Полтавщини Жанна Ахіджанян провела для школярів пізнавальну лекцію і роз'яснила поняття злочину та правопорушення, а на прикладах із життя розповіла, як поводитись у небезпечних ситуаціях. Також під час зустрічі в обласному Управлінні Міністерства внутрішніх справ підлітки переглянули фільм під назвою «Дороги, які нас обирають». Правоохоронці розповідають: намагаються якомога раніше виявляти дітей, які схильні до протиправних вчинків, або вже вчинили їх, і допомагати таким школярам.

/Жанна Ахіджанян, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Полтавській області

Понад 400 неповнолітніх на даний час перебувають на обліку. І уже в цьому році 51 дитина притягнута до кримінальної відповідальності. На жаль, 42 неповнолітніх, які перебували на обліку в міліції, скоїли злочини повторно/

Взагалі ж, зазначають співробітники міліції, нині спостерігається спад злочинів, які скоїли неповнолітні на території Полтавської області. Викладачі, з якими школярі відвідали захід, відзначають: такі профілактичні бесіди дають більший результат, аніж виховні години в школі: діти на прикладі бачать результати протиправних дій і замислюються над своїми подальшими вчинками.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію