Молоді і громадським організаціям – допоможуть

В області готуються до проведення конкурсу соціальних програм, розроблених громадськими організаціями та їх спілками стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї. Більше про умови конкурсу і загалом питання, які були винесені на розгляд відкритого засідання обласної молодіжної ради при облдержадміністрації, – у наступному сюжеті.

Очільники громадських організацій, різних структур і відділів запросили на відкрите засідання обласної молодіжної ради облдержадміністрації. Зокрема, йшлось про стретегію розвитку державної молодіжної політики, проект якої розрахований до 2020 року. Серед найближчих планів, зазначалось на зібранні, – проведення спеціального конкурсу серед громадських організацій стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї.

/Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

Цей конкурс проводиться вже не вперше, але через постанову Кабміну змінені умови, і цього разу у нас буде лише 12-ть переможців за тими темами, які ми обрали пріоритетними для Полтавської області/

Із виокремлених основних проблем називають боротьбу із расовою і етнічною дискримінацією, ксенофобією, профілактика ВІЛ та СНІДу, наркоманії, туберкульозу, гепатиту С.

Із досвіду, говорить Юлія Северин, розраховують на конкурс отримати проектів 40.

/Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

Це проектна пропозиція, де будуть прописані умови реалізації і ті кошти, які їм необхідно отримати від держави/

Серед основних вимог до конкурсантів – співфінансування. Із боку організації – не менше 25% від загальної суми необхідних коштів.

Втім, цей конкурс, зазначають, – лише частина із запланованого на рік поточний у питанні молодіжної політики. Тут, зазначає заступник губернатора Валерій Пархоменко, мова йде про культурний відпочинок, масові акції, допомогу із працевлаштуванням, іпотечне кредитування, тощо.

/Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Що головне для молодої людини? Це отримання вищої освіти, першого робочого місця і житла. Ось над цими проблемами ми і будемо працювати до їх логічного завершення/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію