Більше 40 мільйонів гривень планується вкласти у будівництво обласного перинатального центру для майбутніх мам

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/j52MZ5hugPDKU

На території об'єкту вже триває активне будівництво. Сьогодні ж на будмайданчик для проведення відкритої планірки завітали представники обласної влади.

Представників обласної влади та місцевих журналістів запросили на прес-тур до майбутнього перинатального центру по вулиці Залізній, 17. У присутності чиновників тут пройшла відкрита планірка за участю замовника та підрядника будівництва. Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олександр Коваль наголошує: зараз проект просувається вперед. Вже закінчився підготовчий етап, і тепер триває системна робота. Та, як і в будь-якому процесі, говорить заступник губернатора, тут не обходиться без труднощів.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської ОДА

Є проблеми на сьогоднішній день. Ще до кінця не узгоджено остаточний кошторис. Тут багато технологічних робіт, які буде чисто будівельник проводити: так звані чисті приміщення, гази, і так далі і так далі/

Щоденно на будівництві працює більше ста чоловік у дві зміни, наголошує Олександр Коваль. І вже на сьогодні, продовжує заступник губернатора, робіт виконано на 1 мільйон гривень. Загальна ж цифра майбутніх витрат у рази більша.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської ОДА

Сума загальна сягає більше 40 млн. гривень. Це з області, з проведенням робіт по чистим приміщенням. Це з урахуванням коштів і обласного бюджету, ті, які виділені депутатами на сесії обласної ради/

Із обласного бюджету, наголошує Олександр Коваль, планується виділити 7 мільйонів гривень. Ще 5 мільйонів надасть благодійний фонд Віктора Пінчука. Решта коштів, відзначає заступник губернатора, повинна надійти з державної казни. Саме з державного бюджету планується виділення коштів для обладнання так званих чистих приміщень: реанімацій, операційних.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської ОДА

Це приміщення, яке буде зроблене зі спеціальним покриттям. Воно має такі панелі, які мають бактеріальні властивості захисту. Стеля буде відповідна. Зроблені витяжна і проточна вентиляція, яка буде накопичувати і забирати повітря/

Такі прес-тури, наголосили чиновники, вони планують організовувати якомога частіше. Адже населення, певні, слід інформувати, на якій стадії знаходиться будівництво такого важливого об'єкту.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію