В Полтаві без відома міської ради намагаються систематизувати розклеювання оголошень

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/1WM_UtfBgPDEd

На стовпах, біля під'їздів, на фасадах будинків та інших більш-менш рівних площинах – у Полтаві оголошення можна знайти де завгодно. Систематизувати цей безлад взялася одна приватна фірма, спираючись на договір із міським ЖЕДом. От тільки міській раді про це... нічого не відомо.

Шукаєте квартиру, прибиральницю, чи де знайти виконавців висотних робіт? У Полтаві оголошення на будь-який смак можна знайти у найнеочікуваніших місцях.

/Юрій Бойко, голова Полтавської обласної організації «Спілка рекламістів України»

Певний хаос і безлад у розклеюванні оголошень є. Усі, кому не лінь, клеять на під'їздах, на дверях під'їздів усіх будинків, те саме – і на стовпах, за цим, звичайно, треба слідкувати/

Слідкувати та контролювати взялася одна приватна фірма. Біля під'їздів нещодавно з'явилися їхні оголошення про те, що фірма пропонує розклеювання оголошень на спеціальних дошках. Наші журналісти у якості ймовірних клієнтів зателефоновували за номером, вказаним в оголошенні. Дізналися, що розміщення реклами обійдеться у 150 гривень на тиждень. За ці гроші організація обіцяє обклеїти вашими оголошеннями весь район. За словами директора Руслана Мірошниченка, співробітник їхньої фірми буде перевіряти наявність вашої реклами впродовж усього оплаченого строку: якщо оголошення позривають, їх наклеять знову. Несанкціоновані оголошення ті ж працівники будуть знімати.

На словах це звучить добре, – коментує голова Полтавської обласної організації «Спілка рекламістів України» Юрій Бойко, от тільки на практиці здійснювати такий контроль буде важко.

/Юрій Бойко, голова Полтавської обласної організації «Спілка рекламістів України»

Якщо це рекламна агенція або підприємство, яке заявило про себе, реалізують цю мету, цю задачу, то це буде тільки добре, звичайно. Але певні сумніви у тому, що це вдасться реалізувати, звичайно, є. Я знайомий з цим, це дуже важко організувати. Оцих всіх безсистемних розклеювальників, це дуже важке завдання/

Працівники фірми в свою чергу налаштовані оптимістичніше: нашим журналістам-клієнтам навіть запропонували при замовленні оголошень у двох будь-яких районах міста ще два обклеїти в подарунок. Сумніви викликає тільке одне: за словами директора Руслана Мірошниченка, оголошення можна розвісити на всіх ЖЕДівських будинках на основі укладеного між ними договору, який він, каже, може пред'явити і замовникам, і журналістам. Підтвердив наявність останнього і начальник єдиного у Полтаві ЖЕДу Олександр Ландар. Чому саме з цією організацією, пояснив, тому що представники цієї фірми запропонували допомогти розібратися із проблемою безладу з оголошеннями, за власні кошти встановити дошки на під'їздах. Крім того, ще й пообіцяли безкоштовно розміщувати там інформацію, яку надаватиме ЖЕД. Від інших фірм чи підприємств таких пропозицій їм, каже, ніколи не надходило.

Втім, або договір укладений під штампом «надсекретно», або Міській раді слід сумлінніше слідкувати за своєю документацією, але в прес-службі нам повідомили, що жодного подібного договору ані з ЖЕДом, ані з управлінням житлово-комунального господарства не існує.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію