Аграрна академія продовжує розширювати свої міжнародні зв'язки

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Цими днями делегація науковців і викладачів академії повернулася із Китайської Народної республіки із протоколами намірів про співпрацю із тамтешніми вишами.

За рейтингом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Полтавська державна аграрна академія увійшла до списку ТОП-200 кращих українських ВУЗів. Серед аграрних вишів академія посіла 5 місце, у загальному рейтингу – 73. Високі досягнення у науці та здобутки в освітньому процесі підтверджують і нещодавні результати 4 Всеукраїнського конкурсу «Природне землеробство України – шлях до здоров'я і добробуту нації» Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Наша Полтавська аграрна академія посіла тут ключову позицію – перше, друге і третє місця – студенти посіли по написанню і подачі наукових робіт саме з органічного землеробства. Тому підсумки підбивалися у нас в академії/

Стосовно інших досягнень академії у 2011-12 навчальному році і розширення міжнародних зв'язків. Серед останніх – україно-китайська співпраця. Після поїздки науковців та викладачів вишу до Китайської Народної республіки Полтавська державна аграрна академія налагодила співпрацю у всіх напрямках: питання обміну студентами і викладачами, вивчення передового досвіду, зокрема, і енергозберігальних технологій.

/Антоніна Калініченко, директор навчально-наукового інституту інформаційних та інноваційних навчальних технологій ПДАА

Ми показали китайським колегам свої надбання в цій галузі, представили докладно, чим ми зараз займаємося, нашу лабораторію відновлювальних джерел енергії і запросили їх до співпраці. Це питання викликало дуже велику зацікавленість/

/Олександр Галич, декан факультету економіки і менеджменту ПДАА

Ми вже маємо досвід навчання китайських студентів в нашій академії, і нам хотілося б ще продовжити цей досвід якраз в напрямку навчання українських студентів в Китаї. І ми дійшли згоди про цей напрям співробітництва/

Крім того, продовжує Олександр Галич, – й обмін технологіями в селекції рослин та тварин на базі спільного Науково-технологічного парку, який працюватиме на території Китаю.

Загалом підсумком відвідин Піднебесної стало підписання 3 протоколів намірів про співпрацю із трьома провідними китайськими вишами. Ректор Аграрної академії Валентина Аранчій та проректор з міжнародних зв'язків Олег Горб отримали сертифікати почесних професорів Вейфанського університету (КНР).

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію