Вже другий тиждень міську раду пікетують, а меру до цього немає діла

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/wHqTTqbHgNTXB

Зустрітися із обуреними полтавцями, які вимагають від мера виконання своїх обіцянок стосовно узаконення власності мешканцями гаражів, за круглим столом Олександр Мамай відмовляється, як, власне, і прокоментувати свою позицію стосовно цього питання пресі.

Впродовж двох тижнів члени Всеукраїнської об'єднаної спілки ветеранів, пенсіонерів, інвалідів та потерпілих на виробництві добиваються уваги з боку міської влади та особисто мера Олександра Мамая. Розповідають: під загрозою – гаражний кооператив «Левада-5». Через земельні питання, які стосуються права власності на землю під гаражним кооперативом, їх можуть просто знести, незважаючи на те, що всі документи у забудовників та власників у повному порядку, запевняють пікетувальники.

/Олексій Бокорєв, голова Всеукраїнської об'єднаної спілки ветеранів, пенсіонерів, інвалідів, потерпілих на в-ві

Є дозвільні документи, є постанови і рішення міської ради і міськвиконкому, є всі дозволи архітекторів і дозволи на виконання робіт. Їх треба тільки взяти до відома і виконати особисте рішення/

Виходить, що Міська влада спочатку сама дозволила будуватися, а тепер з невідомих причин відмовляється від своїх слів. Де шукати допомоги, люди не знають, впевнені, що всі дороги все-одно приведуть до мера, який, за словами пікетувальників, перетворив місто на Монархію і сам вирішує, що дозволяти, а що відміняти.

/Олексій Бокорєв, голова Всеукраїнської об'єднаної спілки ветеранів, пенсіонерів, інвалідів, потерпілих на в-ві

Мер Мамай став ханом Мамаєм, тобто, узурпував владу в одному обличчі. І владу виконавчу, і владу законодавчу. Без його рішення, без його відома ніякі рішення не приймаються. Всі рішення міської ради в обличчі законодавчої і виконавчої влади, все у нас є, але не виконується. Не виконується особисто Мамаєм Олександром Федоровичем/

Люди вимагають від Полтавського міського голови виконувати свої обіцянки та відповідати за власні рішення. Пікетувальники просять у нього лише 20 хвилин часу за круглим столом, щоб нарешті на основі усіх документів зареєструвати гаражні об'єкти, а людям – видати свідоцтва на право власності. Стоять пікетувальники вже другий тиждень, але цього дня їх терпець урвався, поставили ультиматум: або міська влада знайде час для людей до першої години, або це питання дійде до Президента та СБУ. Та навіть такі серйозні погрози не призвели ні до якої реакції: у Міській раді часу на пікетувальників так і не знайшли. Не забажав Олександр Федорович Мамай поспілкуватися і з нашими журналістами.

/РОЗМОВА

- Олександре Федоровичу, Вас турбує телебачення, Студія «Місто», мене звати Альона В'язнікова, я журналіст. Стосовно такого питання: сьогодні під стінами Міської ради стоять пікетувальники...

- Альоно, давайте всі питання, ви телефонуєте секретарю, домовляєтеся, приходите до мене, і я бачу, що ви дійсно Альона В'язнікова, я бачу, що ви дійсно журналіст і даю Вам всі коментарі. Чи журналіст Ви, чи хтось під Вашим ім'ям, я ж цього не знаю по телефону. Домовились із Вами? І далі ми так і робимо?

- Я розумію, але ж це забирає дуже багато часу

- Так, так. До побачення.

...гудки/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію