Полтавщина у 2011 році посіла восьме місце за рівнем залучення інвестицій в основний капітал

Сума склала 10 мільярдів гривень. Про ці та інші економічні досягнення говорили під час засідання круглого столу на тему «Інвестиційний клімат в Україні: яким його бачить бізнес».

Створення належних умов для розвитку бізнесу – один із пріоритетів роботи органів державної влади в області, говорять учасники засідання круглого столу «Інвестиційний клімат в Україні: яким його бачить бізнес». Саме тому в області розроблені та діють програми, спрямовані на залучення іноземних інвестицій. Завдяки їх реалізації, відзначає заступниця начальника Головного управління економіки Полтавської облдержадміністрації, в цьому році досягнуто позитивної динаміки у залученні інвестицій в основний капітал.

/Олена Шишкова, заступник начальника ГУ економіки Полтавської ОДА

Вже в першому кварталі цього року за рахунок усіх джерел фінансування підприємцями освоєно понад 2 мільярди грн. капітальних інвестицій. Це майже у 1,8 рази більше, ніж у перший квартал 2011 року/

Україна ж вцілому у рейтингу легкості ведення бізнесу, говорить керівник міжнародного проекту «Інвестиційний клімат в Україні», зі 183 країн світу посідає далеко не перші місця.

/Сергій Осаволюк, керівник проекту IFC «Інвестиційний клімат в Україні»

Ну от, на привеликий жаль, тут нам похвалитися немає особливо чим. Тому що ми на 152 місці знаходимося. І прогресу знову таки немає. За минулий рік ми впали в цьому рейтингу на 3 місця, незважаючи на те, що певні успіхи були в зміні регуляторної політики/

Особлива увага на Полтавщині, наголошує Олена Шишкова, приділяється залученню прямих іноземних інвестицій. Тому в цьому році, говорить фахівець, для реалізації обласних проектів планується залучити до 4 мільярдів гривень.

/Олена Шишкова, заступник начальника ГУ економіки Полтавської ОДА

На цей рік у нас запланована реалізація майже 500 інвестиційних проектів. З них найбільш вагомих – 75. Це в провідних галузях у нас. В сільському господарстві – це майже 27 інвестиційних проектів, які спрямовані на будівництво сучасних тваринницьких ферм по відгодівлям з використанням сучасних технологій/

У ході засідання круглого столу учасники зібрання прийняли рішення про подальший аналіз бізнес-середовища з оптимізацією системи державного впливу.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію