«Кохання та щастя я знайшла з тобою»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/9eTj3GwLgPBJB

Саме так називається третя книга із трилогії поетеси Ольги Чупрун. Доля підкидала жінці несподівані випробування: спочатку – тавро «донька ворога народу», потім – війна та важкі роки після Великої Вітчизняної. Спогади про це поетеса втілила у віршованих рядках.

За останні три роки Ольга Чупрун видала цілу трилогію своїх віршів. Допоміг їй у цьому чоловік Микола, який виступив упорядником книги. Під час роботи над останньою, розповідає пані Ольга, використовувала воєнний та післявоєнний архіви, адже твори про Велику Вітчизняну займають вагоме місце у збірці. Вірші, ділиться пані Ольга, почала писати рано. Але був у дитинстві період, коли поезія відійшла на другий план.

/Ольга Чупрун, ветеран Великої Вітчизняної війни, поетеса

У 1930-ому батько був арештований, було не до віршів. І десь у 8-9 класі я почала серйозно займатися та мріяла взагалі-то стати філологом. Але життя так склалося, що почалася війна/

І знову час для творчості довелося відкласти. Коли розпочалася війна, і поезія, і навчання залишилися у минулому. Після 45-ого року, говорить Ольга Діомидівна, вірші писала мало. Було боляче повертатися навіть у думках до спогадів воєнних років. Окрім теми війни, вірші Ольги Чупрун присвячені пам'яті про каторжан.

/Ольга Чупрун, ветеран Великої Вітчизняної війни, поетеса

Це моє дитинство, моя юність та життя сім'ї ворога народу. Ці вірші скорбні, вірші важкі. Вони написані ось на цю тему/

І, як у будь-якої жінки, у творчості Ольги Діомидівни є вірші про кохання. У них поетеса намагалася втілити своє розуміння жіночого щастя. Вірші писала не для широкого загалу, ділиться пані Ольга. Напевно, тому всі вони, як і будь-яка інтимна лірика, пронизані теплотою та щирістю.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію