Офіційно в Україні до прийому відпочивальників готові трохи більше половини пляжів і рекреаційних зон, або 56 з половиною відсотків від загальної їх кількості

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/-6Y7JxoDgPCs5

Такі дані Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Скільки аква-зон у Полтаві і чи готові вони до прийому відпочивальників, знають наші журналісти.

Купальний сезон у розпалі. У Полтаві ті, хто не плавиться від спеки на своєму робочому місці чи не відпочиває на морі, залюбки проводять вільний час на Ворсклі. Річка, звісно, не найчистіша, і пляжі, кажуть мешканці міста, – не найкращі, але радіють і такій можливості освіжитися влітку. Підчепити якусь хворобу, запевняють, не бояться.

/Бліци:

– Любимо купатися, того й ходимо. Боїмося, звичайно, іноді щось передають, але ходимо все-одно, бо дуже любимо річку.

– А я вважаю, що у нас імунітет непоганий, і до нас хвороби не пристають, ті, що у воді.

– Всі ж купаються, значить, і ми купаємося. Жарко дома дитині, а тут хоч трошки вода є. Спасибі, хоч така річка. Звичайно, хотілося б, щоб вода була чистіша.

– Купатися не боюся, але вода брудна, пляжі брудні, хоча обіцяли, що буде краще, та все-одно, піску немає./

З більш обережних наша знімальна група знайшла тільки одну відпочивальницю. Молода мама каже: глибше, ніж по щиколотку, у Ворсклу заходити боїться.

/ Бліц:

– Я не ризикую з дитиною маленькою, тим більше, у нас на пляжі./

Не ризикує, і даремно, – запевняють фахівці. Полтавська міська санітарно-епідеміологічна служба з першим потеплінням регулярно проводить дослідження річкової води в місцях масового відпочинку людей. І результати останніх можуть порадувати любителів поплескатися у воді та позасмагати на пісочку.

/Станіслав Руденко, головний лікар Полтавської міської СЕС

З початку травня були розпочаті ці дослідження, при дослідженнях відхилень від норми не встановлено. Також СЕС проводить дослідження піску на вміст солей і важких металів. Всі результати – теж без відхилення від норми./

За словами головного лікаря СЕС, пляжі укомплектовані усім необхідним, забезпечені урнами та контейнерами для сміття, облаштовані туалетами та навісами від сонця. Тож що стосується питання нарікань відпочивальників на благоустрій останніх, у людей завжди є вибір: відпочивати в межах Полтави чи шукати кращої водойми, але вже – за містом.

Альона В'янікова

Андрій Дємідов

Сергій Сепітий

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію