Розмаїття квітів можна побачити не лише на клумбі біля будинку

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Свою оранжерею на виставці цими днями представила художниця Лариса Назаренко. Троянди, мальви, цвіт бузку – усе це надихає мисткиню на створення нових полотен. Побували у намальованому квітковому саду і наші журналісти.

Виставка картин у Галереї мистецтв стала десятою для Лариси Назаренко. На неї, ділиться художниця, чекала близько п'яти років. На рахунку мисткині – участь у різноманітних конкурсах, фестивалях як в Україні, так і за її межами. Цього разу Лариса Назаренко представила полтавцям свої улюблені квіти, відтворені на полотні.

/Лариса Назаренко, художниця

Часто люди проходять повз красивого і не бачать саме живого, те, що нас оточує: квіти, навіть овочі. І от я хочу їх намалювати, щоб людина прийшла на виставку, побачила, яке воно все красиве, що ми не помічаємо у буденні дні/

Лариса Назаренко – художник-реаліст. Писати картини, розповідає мисткиня, полюбляє з натури. Говорить: так можна відтворити об'єкт таким, яким він є у житті, без домішків фантазії. Саме тому більшість пейзажів в колекції мисткині створені під час численних пленерів.

Проте улюбленою темою для художниці залишаються квіти. Серед них у мисткині є свої вподобання.

/Лариса Назаренко, художниця

Мабуть, ромашки, тому що мене в дитинстві теж Ромашкою називали. А взагалі люблю всі: і лілії, і рози. Зараз дуже красиві мальви квітнуть на розсаднику. Люблю всі квіти, всі люблю/

Художниця часто використовує у своїх роботах кераміку, любить поєднувати з квітами опішнянські горщики, також нерідко підкреслює їх рушниками.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію