Правоохоронці зупинили авто, де напідпитку були і пасажири, і водій

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/qw80hmxrgNULu

Четверо чоловіків вирішили поїхати на річку на машині. На перший погляд – не новина. Однак із маленьким уточненням – всі вони були напідпитку і навіть не моги згадати, кому саме прийшла думка сісти за кермо у стані алкогольного сп'яніння.

Під час здійснення нагляду за дорожнім рухом на перехресті вулиці Кагамлика та Харківське Шосе увагу працівників ДАІ привернув автомобіль марки «Nissan». Водій даного транспортного засобу, порушуючи правила дорожнього руху, почав перестроюватися в інший ряд прямо на перехресті, чим спричинив аварійну ситуацію на дорозі.

Ним виявився 46-річний полтавець. Він спочатку заперечував факт, що сів за кермо напідпитку. Проте за декілька хвилин зізнався в тому, що керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, що згодом підтвердила і експертиза.

/Сергій Антоненко, інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області

Крім нього а автомобілі знаходилось ще три чоловіка, явно напідпитку/

Під час спілкування, за словами правоохоронців, затримані вели себе нахабно, сперечалися, нецензурно висловлювалися та навіть співали пісні. Свій вчинок захмелілий водій пояснити не зміг, як і того, кому саме спало на думку поїхати на річку, ніхто з присутніх згадати не зміг. За порушення правил дорожнього руху та керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння на водія складені відповідні адміністративні протоколи.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію