Ім'я Михайла Гаврилка відоме у всьому світі, однак найменше – на його малій батьківщині – на Полтавщині

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/IbX67WyhhWxRS

Не без допомоги рідні, небайдужих, полтавсього осередку Всеукраїнського об'єднання «Свобода» світ побачила книга Романа КовАля «Михайло Гаврилко. І стеком, і шаблею». На презентації видання побувала і наша знімальна група.

Скульптор, художник, поет, повстанський отаман, організатор війська Українських січових стрільців, творець Шевченкіани. Цей список можна продовжувати. Таким закарбувався у світовій пам'яті Михайло Гаврилко, родом з Полтавщини. Про нього, розповідають на зустрічі його онуки, більше знають по світу та за кордоном, а не на батьківщині. Для того, щоб донести більше інформації про видатного діяча, Роман КовАль створив книгу «І стеком, і шаблею».

/Роман Коваль, автор книги «І стеком, і шаблею»

Навіть ось цю книгу на тисячу сторінок я писав 4 місяці – плідно працював. То над цим виданням про Гаврилка я працював плідно майже півроку. Головне для мене – це максимальна концентрація/

Показати унікальні записки, фото та матеріали із архівів донести до глядача на майже 500 сторінках вдалось завдяки фінансовій підтримці рідні Михайла Гаврилка, не залишились осторонь і активісти ВО«Свобода».

/Юрій Бублик, заступник голови Полтавської обласної організації ВО «Свобода», Ковалівський сільський голова

Маючи такого славетного земляка, він із Рунівщини, а це сільська рада, яка межує із нашою Ковалівкою. Це видана особистість, яка прославлена, тому ми не могли залишитися осторонь і виступили у якості співорганізатора/

«Свобода» взяла на себе всю фінансову складову організації презентації видання у Полтаві – оренда зали, харчування, оплата проїзду. До Дня Незалежності України, планують ініціатори книг про Михайла Гаврилка, побачить світ і друга книга.

/Орест Абрагамович, онук Михайла Гаврилка

Там будуть ті картини, які знаходились на репродукції/

Юрій Бублик зазначає: допомагати поширювати і прославляти ім'я Михайла Гаврилка будуть і надалі. У планах забудови села Ковалівка – житловий масив, вулиця якого носитиме ім'я видатного полтавця, якраз до 130-ї річниці від Дня його народження.

/Юрій Бублик, заступник голови Полтавської обласної організації ВО «Свобода», Ковалівський сільський голова

Зараз питання виноситься на виконком, аби на наступній вересневій сесії винести питання, аби вулиця носила ім'я Михайла Гаврилка/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію