Як уникнути неправильних діагнозів і неточних кардіограм?

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/TjwXeDbYgNV4j

Це вирішили з'ясувати на державному підприємстві «Полтавастандартметрологія». Із початку року тут перевірили близько 3 тисяч одиниць медичного обладнання. Зокрема, нестаціонарні електрокардіографи, тонометри були, як-то кажуть, не без гріха. Із загальної кількості перевіреного 9% потребували невідкладного ремонту. Тему продовжує Крістіна Криженко.

Серед останніх перевірок, розповідають на ДП «Полтавастандартметрологія», – повірка та контроль вихідних параметрів медичного обладанння лікувальних установ області.

/Анна Іванців, фахівець відділу повірки та метрологічної атестації ЗВТ ДП«Полтавастандартметрологія»

Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» із початку поточного року провели повірку 3 тисяч одиниць медичного обладнання. 9% із них потребували невідкладного ремонту. Найбільше виходять із ладу електрокардіографи, тонометри/

Медичне обладнання із лікарень сільської місцевості, зазначають тутешні фахівці, поступається у якості тому, яке слугує медикам у містах. Хоча вимоги до всіх однакові – правильно показувати результати, від яких напряму залежать призначення лікаря.

/Анна Іванців, фахівець відділу повірки та метрологічної атестації ЗВТ ДП«Полтавастандартметрологія»

Засоби медичного обладнання повинні проходити повірку один раз на рік/

Із досвіду, говорять тутешні працівники, оскільки тривалий час використовувались прилади іще радянського зразка. Працювати з ними було дещо легше – була і техдокументація і стандартизовані методики повірок. Технічні ж новинки являють собою багатофункціональні системи, перевірка яких проводиться за рядом параметрів. Серед порад, які дають при придбанні медобладнання як лікувальному закладу, так і пересічному мешканцю, – звертати увагу не тільки на ціну прилада, а і на його технічні характеристики, документальний супровід і підтвердження пройденої перевірки.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію