Низький рівень обізнаності населення у податковій сфері виявив проект «Податкова реформа – зворотній зв'язок»

Організатори переконані: все – через пасивність самих людей. Більше про проект, а також про подальші дії його організаторів – у наступному сюжеті.

Півроку тому у Полтаві стартував проект «Податкова реформа – зворотній зв'язок». За цей час його організатори встигли провести низку заходів, спрямованих на виявлення рівня обізнаності населення з питань податкової системи.

/Ніна Кузьменко, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Полтавської області

Перш за все було проведено інтерв’ювання підприємців, також серед населення охоплено місто Полтава, Кременчук і Лубни – респонденти/

Окрім цього, проводився моніторинг ЗМІ, які протягом 2011 року висвітлювали питання стосовно податкової реформи. За результом усіх заходів виявили низький рівень обізнаності населення у податковій сфері.

/Тетяна Солоділова, голова ради ТВ ВГО «Асоціація платників податків України в Полтавській області»

Не дуже багато людей звертається з питань надання роз’яснень. Хочу зауважити, що практично територіальним відділенням проводиться масово-роз’яснювальна робота/

Остання, продовжує Тетяна Солоділова, полягає у проведенні семінарів, під час яких слухачам розтлумачують питання, пов'язані з податковою сиситемою. Цього року вже провели 19 таких заходів, які відвідали більше 3 тисяч осіб. На сьогоднішній день податкові служби організовують спеціальні інформаційні центри, які б надавали необхідні роз'яснення населенню з приводу податкової реформи.

/Ігор Балицький, голова Об’єднання підприємців малого бізнесу м. Полтава

Я вважаю, що навіть отакі круглі столи, оця робота, що проводиться, для нас, підприємців та громадських організацій, – це реальна можливість впливати на всі ці процеси/

Дійсно, говорять учасники прес-конференції, деякі пропозиції до змін у новому податковому кодексі висловили представники Територіального відділення Всеукраїнської організації «Асоціації платників податків України» в Полтавській області. Зворотній зв'язок з населенням, який намагаються налагодити Регіональний фонд підтримки підприємництва та «Асоціація платників податків України», переконані останні, має збільшити добровільну сплату податків та сприяти знищенню тіньового бізнесу.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію