Проблемну ситуацію із несанкціонованими сміттєзвалищами в області, схоже, вирішити вдалося

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Fw7rx20ygNU7U

За два роки на Полтавщині запрацює сміттєпереробний завод. Це підприємство буде переробляти всі тверді відходи. До того ж в результаті будівництва такого підприємства на Полтавщині буде додатково створено 1100 робочих місць.

Обласна влада підписала Меморандум про співробітництво між Полтавщиною та товариством з обмеженою відповідальністю «Технопарк Комплекс Т». Саме ця структура візьметься за будівництво сміттєпереробного заводу в Полтавській області. Такий проект, переконаний перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Животенко, матиме тільки позитивні наслідки.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Мова йде про те, що з реалізацією цього проекту перестануть будуватися сміттєзвалища, перестануть закопуватися в Полтавську землю відходи, і таким чином екологічна очистка області/

Проект реалізовуватимуть на території Козельщинського, Глобинського, Семенівського, Кременчуцького районів та міста Комсомольськ. Міська рада останнього вже виділила 9 гектарів під будівництво заводу. Саме ж підприємство, розповідає директор товариства з обмеженою відповідальністю «Технопарк Комплекс Т», матиме досить широке коло функцій.

/Богдан Худик, президент ТОВ «Технопарк Комплекс Т»

Завод буде переробляти тверді побутові відходи, те, що потрапляє в бак, а на виході продукти будуть такі: це буде органічне паливо, це скоріш дизельне паливо, будуть вироблятися будівельні матеріали, будуть вироблятися вироби з металу, будуть вироблятися вуглекислий газ, електроенергія/

Крім переробки паперу, пластику, скла, гуми, дерева, металу, відзначає Віктор Животенко, завод принесе для Полтавщини ще й додаткові фінансові надходження.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Перше – інвестиції. Мова йде сьогодні десь про 250 млн.доларів, які зайдуть на Полтавщину. По-друге, це робочі місця. Один тільки комплекс дає 1100 місць для наших полтавців/

Сортувальні станції, говорять чиновники, планують запустити за рік. Заводи ж при відповідному фінансуванні запрацюють на повну потужність за два роки.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію