Мешканці будинку по вулиці Ватутіна 30/32 ламають ноги на порозі власного під'їзду

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FOc2QCYmgNSN3

Разом із великою кількістю проблем у власному будинку та дворі мешканці двох під'їздів у багатоповерхівці по вулиці Ватутіна 30/32 назбирали за останні кілька років і цілий стос паперів. Це і копії відправлених листів-звернень до інстанцій різних рівнів, і самі відповіді від чиновників. Полтавці називають свій будинок і територію поблизу нього фактично аварійною, але допомоги в усуненні проблем отримати їм поки що так і не вдалося.

Вийти із власного під'їзду ось вже два роки для них все-одно, що витримати тест на удачу: кілька пенсіонерів за цей час отримували переломи ніг на порозі свого будинку. Пригадують і випадки, коли маленькі діти ледве не випадали з колясок через ями біля під'їзду. А до цього додають іще багато неприємностей.

/Світлана Бочерська, мешканка 1 під'їзду будинку по вул. Ватутіна 30/32

Прохання зробити нам хоч би латочку, якщо це так дорого. Ми хотіли б ще дорогу, бо в нас немає ні двірників, нічого. Далі у нас перехід, там діти у школу йдуть, то написати б «зебру», – це ж зовсім мало/

Платять пенсіонери, запевняють, до ГЖЕДу справно, але на скарги їм відповідають, що бракує коштів. У другого під'їзду ситуація не краща, скаржаться його мешканці.

/Олександр Голишев, мешканець 2 під'їзду будинку по вул.Ватутіна 30/32

Підвал на другому під'їзді затоплений постійно. Трубу зробили, але ж там гори сміття з 73 року неприбирані. Туди ніхто з представників влади, крім сантехніків, не заходив/

Хоча, додає пенсіонер Олександр Голишев, ті самі чиновники відповідають йому у паперовому листуванні, що все в порядку. Чоловік писав і до управління житлово-комунального господарства міста, і до Октябрського райвиконкому, і до губернатора. Але, говорить, допомоги так і не отримав. Крім того, мешканці будинку показують ще й сліди від дощу на стінах у під'їзді та квартирах. І знаходяться їх оселі, скаржаться пенсіонери, на грубих порушеннях правил безпеки.

/Олександр Голишев, мешканець 2 під'їзду будинку по вул.Ватутіна 30/32

Сьогодні в цьому підвалі дах на вході розламаний, світла немає вже 10 років, а площа приміщення підвалу 400 метрів квадратних/

Нам вдалося зв'язатися із начальником 2 ГЖЕДу, який розповів, що тримає на контролі скаргу жителів і наступного тижня детально вивчатиме разом із профільними спеціалістами проблеми будинку по Ватутіна 30/32. Тоді ж, обіцяє, і прояснить ситуацію щодо їх подальшого вирішення.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію