Сьогодні в Україні відзначають День Конституції

У відеоархіві знаходяться 4 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4

У червні 1996-го депутати Верховної Ради ухвалили найголовніший Закон країни. Відтоді 28 червня вважається державним святом. У Полтаві урочистості з нагоди Дня Конституції відбулися у театрі імені Гоголя.

На честь прийняття найголовнішого джерела прав та свобод громадян нашої країни у театрі імені Гоголя влаштували урочистий захід. У святкуванні взяли участь полтавці, представники обласної та міської влад.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної державної адміністрації

Країна розвивається, хоча, безумовно, з певними труднощами. Я думаю, що всі ці роки було намагання наповнити виконання конституційних норм реальним життям. І я думаю, що крок за кроком ми рухаємося вперед.

Від імені виконавчої влади вітаю Вас з черговою 16-ою річницею, Днем Конституції України/

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Я ввавжаю, що 28 червня - свято кожного українця. Тому вітаю всіх присутніх із черговою річницею Конституції України/

Конституція – Основний Закон України. Положення, викладені в ній, регламентують основні правила суспільних відносин у межах держави, роботу всіх органів влади й суспільних організацій тощо.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Є, зрозуміло, в Конституції зона відповідальності держави, а наше з вами завдання не забувати, що основним джерелом влади, і це записано в Конституції, є, буде і залишається народ, конкретна людина/

Саме люди з народу за плідну працю на благо держави отримали цього дня нагороди. Чимало лікарів, педагогів, службових діячів стали володарями нагрудних знаків, почесних грамот, інших відзнак. Продовжилися урочистості традиційним концертом за участю кращих колективів міста та області.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію