У Полтаві є місця, де комарі живуть не лише в теплу пору року, а й в зимовий час

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/jUTMpDPQgPDN7

Боротися з цими комахами мешканці провулку Шевченка, 11 самостійно вже не в змозі. Причина такої ситуації, розповідають люди, – невідкачана каналізація з їх підвалів, де й живуть ці створіння.

Деякі мешканці Полтави вже стали постійними героями наших сюжетів. Ці люди не бажають слави, вони просто прагнуть справедливості. Тому в черговий раз за допомогою телебачення до нас звернулися мешканці провулку Шевченка, 11. Люди говорять: вже більше місяця у них з підвалів не викачують воду. Хоча 23 травня обіцяли це зробити протягом двох-трьох днів.

/Володимир Бровар, голова ініціативної групи мешканців по пров.Шевченка, 11

На сьогоднішній момент як було, так все і залишилось. Як я розумію, приміщення навмисне доводять до аварійного стану. Тобто, все поки залишилось по-старому/

В свою чергу начальник Управлінської житлової компанії, яка обслуговує будинок по провулку Шевченка,11, Руслан Гриценко запевнив наших журналістів у телефонній розмові: вода була викачана. Але в зв'язку із катастрофічним станом труб, вода знову набирається. А для повної заміни мережі потрібно мінімум 150 тисяч гривень. Таких коштів їх організація не має. І скоріше всього, говорить Руслан Гриценко, в найближчий час гроші для заміни труб у цьому приміщенні не з'являться. Адже самі мешканці будинку по провулку Шевченка,11, відзначає чоловік, не стабільно сплачують за користування послугами, які їх надає підприємство. Зразкових платників – всього 60% мешканців. Останні ж, в свою чергу говорять: зверталися не лише до УЖК, а й до міської влади.

/Інна Криштофор, мешканка по пров.Шевченка, 11

Ми були у голови на прийомі, він нам, так сказать, нічим не зміг допомогти: порозводив руками, сказав, що може чимось допоможе. Попереду йде осінь, оплювальний сезон, підвал як був затоплений, так і залишився/

І саме затоплений підвал – передумова неприємного запаху, який поширюється всіма п'ятьма поверхами під'їзду. Та крім смороду люди ще змушені жити у сусідстві комарів, мух, слимаків та багатоніжок. Ці тварини, розповідають мешканці, живуть не лише у під'їздах, а й у квартирах будинку. Люди жартують: у них в будинку комарі вигнали щурів.

/Жанна Хатько, мешканка по пров.Шевченка, 11

Комахи нас турбують дуже, комах дуже багато, це комарі, їх тут, розумієте, їх тут не сотні, їх тут тисячі. Їх тут дуже багато, і вони дуже активні у вечірній час/

Начальник Управлінської житлової компанії Руслан Гриценко певен: треба об'єднати сили мешканців будинку та відповідних комунальних підприємств. Тільки у свідомій та злагодженій співпраці можливе досягнення позитивного результату. В інакшому ж випадку, наголошує Руслан Гриценко, відмовитися обслуговувати цю адресу він і сам не проти.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію