В особливому садочку міста вирішили: літо – чудова нагода скоригувати дитячий раціон у бік вітамінізації

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/oZ-nHyRsgPDRr

Тут і фрукти власні зібрали, і цим самим влаштували малечі додатковий, 2-й сніданок на свіжому повітрі.

Малина і спіла вишенька – те, що додалось до раціону вихованців навчально-виховного комплексу інтернатного типу для дітей із вадами розвитку. Для малечі – іще один додатковий прийом їжі.

/Любов Січкар, директор НВК інтернатного типу для дітей із вадами розвитку

О 10-й годині діти смакують фруктами. Це наче 2-1 сніданок. Вони попередньо із вихователями це зібрали і самі подали собі це на стіл/

А оскільки і збирала малеча самостійно, тож і смак видається набагато кращим. Плюс свіже повітря – і ефект відпочинку, наче у кінострічках, забезпечений. Загалом, певні у садочку, територію закладу слід використовувати по-макисмуму, тож вишні, черешні, малина та смородина не куповані, а власне садочку, без хімікатів і пестицидів.

/Любов Січкар, директор НВК інтернатного типу для дітей із вадами розвитку

Ті фрукти, які нам зараз поспівають, ми і ставимо на стіл дітей, і батькам наголошуємо на тому, щоб діти вживали наші фрукти, які актуальні зараз. Цитрусові вже не такі і вони не мають такої цінності, як взимку/

Після смачних фруктів – до веселощів і розваг на гірках. Цей вид дитячого дозвілля залишається актуальним завжди. Літо потребує своїх невеликих коригувань – панамок і капелюшків, аби відпочинок залишався безпечним.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію