Головне у літньому дитячому відпочинку – його безпека, наголошують лікарі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/gtoNR_AVgPA4r

В іншому випадку, певні, перегріву не уникнути. Основні поради прогулянок у найгарячішу пору року дізнавались наші журналісти.

Для них це – чи не найщасливіша пора у році. Дні довші, сонячно і головне – максимальний відпочинок на природі – малеча нині насолоджується відпочинком сповна. Лікарі ж нагадують батькам: відпочинок перш за все має бути контрольований і безпечний для дитячого організму.

/Олена Ананевич, завідуюча відділенням раннього дитинства Полтавської дитячої міської клінічної лікарні

Аби відпочинок був максимально комфортним і безпечним, гуляти із дітьми слід зранку до 12-ї години чи із вечора у безпечні години. Особливо для дітей раннього віку перебувати на сонці небезпечно/

Одяг – із натуральних тканин, проникних, аби не було ефекту целофанового пакету. Плюс – головний убір світлих кольорів, який має не тільки прикривати голову, але на лобі створювати і ефект козирка.

Обов'язково слід брати із собою і пиття, наголошує лікар, – воду, чай чи компот. Якщо ж дитина почала себе погано почувати, можна нарікати на перегрів. Якщо це загальний стан організму – мова йтиме про тепловий удар, якщо перегріта локально голова – це сонячний удар.

/Олена Ананевич, завідуюча відділенням раннього дитинства Полтавської дитячої міської клінічної лікарні

Для того, щоб батьки розуміли, що сталось із їх дитиною, вони мають знати симптоми. Це почервоніння шкіри, голови, це висока температура, нудота, у маленькому віці можливі судоми/

Першу допомогу у такому випадку, продовжує лікар, можуть надати на місці самі дорослі. По-перше, перенести дитину у прохолодне місце. По-друге – обтерти водою чи обгорнути тканиною, змоченою у воді.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію