На Полтавщині триває робота з впровадження Національного проекту

Назва останнього – «Нове життя. Нова якість охорони материнства та дитинства». Так в обласному центрі по вулиці Залізній, 17 активно будується перинатальний центр. Медичний заклад займатиметься лікуванням вагітних жінок з певними патологіями. На черговій планірці за участю забудовників, підрядників та замовників були і наші журналісти.

В Полтаві активно триває будівництво майбутнього обласного перинатального центру. На чергову відкриту планірку зібрали всі причетні до будівництва організації: забудовників, проектантів, підрядників. Роботи з реконструкції, відзначає виконуюча обов'язки директора «Міськбудпроекту» Жанна Бовкун, розпочалися ще 15 травня. А сьогодні триває активна системна робота, яка йде за графіком.

/Жанна Бовкун, в.о. директора ДП ДПІМ «Міськбудпроект»

Зроблений демонтаж існуючих перегородок, вентиляційної системи і т.д. Зараз майже половина змонтованих вікон, ведеться утеплення будівлі, монтується система сантехніки, електрика/

Протягом останніх двох місяців, продовжує Жанна Бовкун, виконані роботи з демонтажу лінолеумної та кахельної підлоги, дверних блоків та внутрішніх інженерних мереж, прокладаються труби та каналізація. Крім внутрішніх робіт, відзначає жінка, активну увагу приділяють і зовнішньому оздобленню. Так вже почали працювати над монтажем системи утеплення перинатального центру. Пізніше ж, для якісного оформлення фасаду будівлі, планується запросити дизайнера. Останній обере найоптимальнішу кольорову гаму, в яку і пофарбують систему утеплення перинатального центру. Така система, наголошує Жанна Бовкун, буде єдиною в Полтаві.

/Жанна Бовкун, в.о. директора ДП ДПІМ «Міськбудпроект»

Буде вентиляційна система утеплення будівлі, значить, вона більш швидко монтується, і в Полтаві така система вперше дійсно застосовується. Але уже такі системи були в Дніпропетровську в перинатальному центрі, і на ряду медичних закладів Дніпропетровська та інших міст/

Загалом на реконструкцію приміщення, в якому буде розміщуватися перинатальний центр, планується витратити 43 мільйона гривень. 7 мільйонів з цієї суми вже виділили з обласного бюджету, 5 заплановано отримати від благодійного фонду Віктора Пінчука, решта – кошти державного бюджету України.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію