І той був не такий, і цей не годиться

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/fthAzRB3gNSQV

На черговій сесії міськради 6-го скликання Олександр Мамай фактично оголосив війну прокурору міста Андрію Стойці. Нагадаємо, аналогічна ситуація, теж на одній із сесій, була і з колишнім прокурором міста, нині – обласним очільником прокуратури Андрієм Мироновим. Більше про словесні баталії і основні рішення, прийняті на сесії, – у наступному сюжеті.

Майже 40 питань, третина із яких – додаткові. Розпочали 24-ту сесію міської ради 6-го скликання з фінансових питань, потому – ряд земельних і внесення змін до кількох профільних програм, зокрема, традиційно до житлово-комунальної програми шляхом перекидання коштів, а не збільшення загальної суми. Зміни стосувались і програми охорони довкілля в місті, розрахованої на 2012-2016 роки. Втім, як виявилось, не врахували кількох пропозицій.

/Станіслав Сердечний, голова Громадської ради при Полтавському МВК

Там цифри написані за 2005 рік. Зміни пройшли уже по транспортним засобам у 2-3 рази, а у нас цифри все ті ж, змінились цифри по відходам/

Вже подані пропозиції від Громадської ради і досі знаходяться на розгляді, на сесії до зауважень не дослухались. Потому – до питань додаткових.

Депутати вкотре відхилили протести прокуратури, серед них – і протест по центральному ринку. Нагадаємо, на одній із попередніх сесій народні обранці віддали земельну ділянку, на якій знаходиться приватна власність, для створення комунального ринку. Нині підприємці з таких кроків ради роблять висновки.

/Юрій Непорада, виконавчий директор Центрального ринку

На сьогоднішній день ні міський голова, ні міська влада не реагують на рішення судів, на протести прокурорів і не займаються своїми безпосередніми обов'язками – не вирішують комунальні питання, а думають над тим, як би щось у когось відібрати, іншими словами займаються рейдерством/

Потім на сесії почалось найгарячіше – тривала перепалка мера із прокурором міста Полтава. Перед тим, як надати слово Андрію Стойці для інформації щодо стану протидії злочинності, Олександр Мамай «нагородив» його феєрверком обурень і звинувачень. Серед основних претензій – відстоювання приватних інтересів і надсилання численних запитів (із початку року – 115), які, на переконання міського голови, блокують діяльність працівників служб виконкому і потребують додаткових коштів. Окрім цього мер вважає, що призначений 27 квітня новий прокурор міста повинен був представитись міській владі в особистій зустрічі, або хоча б запросити на інаугурацію. Після того, як Андрій Стойка все ж поінформував присутніх, суперечки продовжились із нових тем. Мер скаржиться на прокуратуру, що та не дозволяє ремонтувати дороги через те, що спецтехніка арештована у рамках порушеної кримінальної справи проти ШРБУ.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

От всі задають питання - дороги-дороги-дороги. На сьогоднішній день ще 19 млн. ми маємо використати на ремонт доріг. На сьогоднішній день на техніку накладено арешт. Якщо ця техіка не буде працювати, давайте перерозподілимо кошти на інші цілі. Кошти є, 19 млн на ремонт доріг. За 19 млн. ми щось зробимо, я вам гарантує - щось зробимо. Але коли? Можливо, коли білі мухи залітають/

А зі слів прокурора з'ясовується, що мер просто неправильно розуміє суті справи: користуватись технікою, латати ями на аварійних ділянках доріг можна.

/Андрій Стойка, прокурор м.Полтава

На даний час проводиться розслідування кримінальної справи, яка порушена цього року за фактом придбання за завищеними цінами спеціальної дорожньої техніки. Дана справа у провадженні, проводиться досудове розслідування. Є таємниця, яку я не уповноважений проголошувати на широкий загал. Слідчим не заборонено використовувати цю техніку і це може підтвердити комунальне підприємство - не треба із цього робити проблему. Слідчий передав на зберігання і жодної заборони використання техніки не було/

А щодо висунутих звинувачень на адресу прокуратури, Андрій Стойка зазначив, що вони безпідставні і зауважив: оцінку роботі прокуратури має давати не міський голова. Олександр Мамай погодився і... загітував депутатів направити листа до вищої інстанції.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Звернутися своїм рішенням до Генеральної прокуратури і Президента України, щоб вони провели перевірку і дали належну оцінку діяльності прокуратури міста Полтави. Наші юристи гарно підготували цей текст, підкладуть всю необхідну документацію/

Нагадаємо, рік тому аналогічний конфлікт у Олександра Мамая був із тодішним прокурором міста, нинішнім – області Андрієм Мироновим – міський голова тоді теж різко критикував дії наглядової служби і був незадоволений співпрацею із містом.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію