«Щоб чорно-білий світ веселкою заграв»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ALyEflnngNSXQ

Під такою назвою відбулася презентація чергової книги полтавської письменниці Оксани Кравченко. Та, крім поетичних рядків, відвідувачі Полтавської обласної бібліотеки імені Івана Котляревського змогли насолодитися творами образотворчого мистецтва та флористичними виробами місцевих майстринь.

У Полтавській обласній бібліотеці імені Івана Котляревського пройшов літературно-мистецький вечір «Візерунки долі». Свої творчі доробки презентували три полтавських майстрині, які поєднали свої роботи у спільну виставку. Автор книги «Щоб чорно-білий світ веселкою заграв» Оксана Кравченко розповідає: вихід цієї роботи для неї став знаковим.

/Оксана Кравченко, автор книги «Щоб чорно-білий світ веселкою заграв»

В мене ювілейний рік, в моєму житті – ювілей, в моїй творчості ювілей, от саме ця ювілейна тридцята книжечка. Це п'єси «Щоб чорно-білий світ веселкою заграв». Це третя збірка у мене п'єс/

Полтавська художниця Тетяна Сівкова, яка презентувала свої образотворчі доробки, розповідає: у своїй роботі віддає перевагу пейзажним мотивам.

/Тетяна Сівкова, мисткиня

Коли буває вільний час, на природу виходжу. Більше я віддаю перевагу пейзажам. І, напевне, якщо ви подивитися виставку, все ж таки пейзажів у мене набагато більше, ніж натюрмортів чи портретів/

Інша майстриня Тетяна Авраменко, яка займається флористичним оздобленням картин, відзначає: на створення своїх шедеврів витратила не багато часу. Головне ж, говорить, – наявіність матеріалу і, звичайно, натхнення.

/Тетяна Авраменко, мисткиня

Це залежить від того, що у мене є для композиції. Тобто, що я бачу, що мені підходить і, звичайно, натхнення. В принципі, днів 10 я робила чотири картини/

Жодна з представлених робіт не залишилася поза увагою відвідувачів. Дехто навіть під впливом прочитаної книги експромтом склав вірш зі словами вдячності автору.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію