Після прийняття Верховною Радою у вівторок закону про мову у Полтаві вже з ночі розпочалися акції протесту

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/V05uaiyogPAHD

Представники Руху простих людей разом з політичною партією УДАР вийшли на підтримку рідного слова, а також, аби заявити про свою боротьбу за права простих полтавців та українців. Вони закликають приєднуватися до всеукраїнської боротьби разом з ними.

Лідер Руху простих людей Сергій Каплін та близько сотні активістів партії УДАР провели цю ніч під стінами облдержадміністрації. Вже о 2-ій годині ночі встановили намети та вишикувалися у довжелезну колону вздовж вулиці Жовтневої. Саме за підписом Сергія Капліна та першого заступника голови Полтавського обласного осередку партії УДАР Сергія Перепела було направлено лист-повідомлення Олександру Мамаю про акцію протесту опозиції проти «мовного законопроекту», що був прийнятий напередодні.

/Сергій Каплін, лідер Руху простих людей

Не треба думати, що ця акція – лише за українську мову. У нас так в державі склалося, що проста людина взагалі нічого не вирішує, за неї приймають рішення: який має бути міський голова, на якій мові говорити, що їсти, що пити, яку зарплатню отримувати. Політики почали ставитися до людей, як до істот з бюлетнями/

Учасники акції очікують, що на підтримку до них вийдуть й інші опозиційні сили, розповів голова міського осередку партії УДАР Роман Товстий.

/Роман Товстий, голова Полтавської міської організації політичної партії «УДАР»

Ця акція відбувається у великих і середніх містах по всій країні. Підтримує її наша політична сила – партія Удар. Вона пов'язана з тим, що був прийнятий цей ганебний закон про державну мову. Вчора Верховна Рада прийняла його з конституційними порушеннями та з порушеннями регламенту/

Лідер Руху простих людей Сергій Каплін певен: за «мовним питанням» влада намагається сховати свої невиконані обіцянки, відволікти людей від тих проблем, які не вирішуються вже 20 років: тарифи, ціни, безробіття серед молоді, геноцид держави над пенсіонерами.

/Сергій Каплін, лідер Руху простих людей

Ми повинні об'єднатися і боронити право кожної людини бути господарем у себе в місті, в країні. Рух простих людей має нанести потужний удар по владі, нанести удар по мафії, яка сьогодні намагається відібрати країну у нас і у наших дітей/

Влада готує план нейтралізації лідера Руху простих людей, говорить сам Сергій Каплін, і все це замість того, щоб виконувати обіцянки, дані простим людям, – боротися з корупцією та бандитизмом у місті, турбуватися про молодь та пенсіонерів.

/Сергій Каплін, лідер Руху простих людей

Ця акція ще важлива тому, що післязавтра, коли виростуть ваші онуки і діти, вони у вас запитають: де ви були і що робили, коли у них крали їхню Батьківщину. І щоб вам було що відповісти, вам треба прийти сюди, долучитися і почати разом з нами цю велику боротьбу/

Телефон, за яким можна вступили у лави Руху, нагадує Сергій Каплін: 655-228.

Інна Безугла

І вже ближче до вечора на площі біля облдержадміністрації виросло більш потужне наметове містечко: до УДАРу приєдналися представники інших політичних сил, які не поділяють прийнятий Верховною Радою закон про мови. Акцію назвали безстроковою – обіцяють стояти до кінця.

/Бліц

Наша мета – захистити нашу мову, країну, я хочу, шоб мої онуки розмовляли українською/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію