У Полтаві тривають сусідські війни

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/h2lS6QGigNUs9

Вже не раз люди, які мешкають по вулиці Баленка, 18, звертались до нашої редакції у пошуках допомоги. Нагадаємо: у мешканки цього будинку зі стелі капала сеча... сусідських собак, яких господар не вигулював вчасно. Справа дійшла вже і до виконавчої служби, яка останнього разу, аби вилучити чотирилапих мешканців, навіть зламувала двері, втім, собак там не виявила. Подробиці цієї історії – у наступному сюжеті.

Історія сусідських війн на Баленка,18 тривала не один місяць. Відтоді люди встигли не раз запросити нашу знімальну групу. І днями, здавалось би, конфлікт мав розв'язатися. Проблема вологої стелі, за словами людей, – від сечі сусідських собак – на папері вже вирішилась. Було відповідне судове рішення і виконавча служба мала забрати собак. Останнього разу із цього приводу розв'язались кількагодинні баталії, переказують свідки подій.

/Ольга Жуковська, свідок подій, представник зоозахисної організації

Втратили чимало часу, оскільки власник квартири із відомих йому причин не захотів відкривати двері. Тоді виконавча служба викликала 2 наряди міліції, МНС і згідно з рішенням суду було вирішено зламувати двері/

Двері таки зняли, а за ними – справжня барикада із речей і небажання власника зустрічати незваних гостей, пригадує очевидиця. Серед купи речей і обуреного власника, собак у квартирі не виявилось.

/Ольга Жуковська, свідок подій, представник зоозахисної організації

Ми знали, що вони там були, тому нас непокоїло, куди вони могли подітися. Після перемовин із паном Віктором він зазначив, що вони знаходяться на пункті перетримки/

Тепер зоозахисні організації – у пошуках нових власників для тварин. Говорять: подібні війни могли й не траплятись, аби у місті був великий пункт перетримки.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію