В Октябрському терцентрі міста випускникам незвичного вишу вручили сертифікати

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Wf65MFA4gNU7v

Незвичним випускникам незвичного вишу сьогодні в Октябрському територіальному центрі міста вручали сертифікати. Мова про тих людей у віці, які закінчили «Університет третього віку». Урочисте вручення бачили наші журналісти.

Анна Попова попри свій поважний вік може сміливо називати себе студенткою. На навчання до Октябрського терцентру міста в «Університет третього віку» її привела подруга.

/Анна Попова, випускниця «Університету третього віку»

Бісером в основному навчилася плести і обплітати. Багато де побували, і на тренажерах займалися – скрізь побували/

І так, починаючи із осені минулого, як і починається справжній навчальний рік в освітніх закладах різних рівнів, навчали в Октябрському районі міста. Як такого відбору, розповідає керівництво Октябрського району, не було. Записали всіх бажаючих, а таких набралося 55 чоловік, і розподілили за вподобаннями по 4-м факультетам: істирико-краєзнавчому, здорового способу життя, «Фріволіте» і «Основи моделювання та пошиття одягу».

/Галина Арсененко, заступник голови Октябрської районної у м.Полтава ради

В свій час, як нам розповіли самі люди, через роботу, дітей, напругу у них не вистачало часу. А нині у них є можливість багато чого дізнатися і про Полтаву-історичну, і навчали їх правовим аспектам, як робити у тій чи іншій ситуації/

Навчали бажаючих викладачі на волонтерських засадах. Працювати із досить дорослими студентами, говорять, було нескладно. Намагались вносити у роботу і практичну складову.

/Микола Колган, викладач факультету здорового способу життя «Університету третього віку»

Як робити пов'язки, надавати невідкладну допомогу, якщо вони бачать, що людині стало погано/

Крім участі у навчальному процесі, численних екскурсій слухачі готували і виставки робіт, і концертні програми до свят. Таким чином, пояснюють організатори, реалізували головний принцип: «Освіта для життя – освіта протягом життя».

/Галина Арсененко, заступник голови Октябрської районної у м.Полтава ради

Вони багато чому навчились, і ми у них багато чому навчились. Якщо говорити про майбутнє, то на наступний навчальний рік ми будемо робити іще і комп'ютерний курс/

Вже на сьогодні, говорить Галина Арсененко, мають не одну заявку на наступний начальний рік. Не плануть полишати опанованої справи і нинішні випускники.

/Анна Попова, випускниця «Університету третього віку»

Буду вчитися вишивати, ось як дівчатка робили. Я колись вже у молодості вишивала, іще планую/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію