Майже мільярд гривень – на таку суму вже здійснені виплати Ощадбанком України

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Для зручності тут працює «гаряча лінія», а сам вкладник може обрати зручний для нього варіант отримання коштів: готівкою, залишити на картковому рахунку або розмістити компенсаційну виплату на депозитний рахунок «Соціальний».

Починаючи з 1 червня 2012 року більше одного мільйона вкладників отримали виплату на загальну суму майже 980 млн гривень.

/Володимир Москаленко, заступник директора Департаменту роздрібного бізнесу

Гарячою лінією підтримки вкладників Ощадбанку СРСР, починаючи з другого квітня, оброблено більше чотирьох мільйонів дзвінків. За цей період біля трьох мільйонів трьохсот п’ятдесяти тисяч вкладників отримали дату та час проведення актуалізації у відділенні банку, з яких більше двох мільйонів чотирьохсот п’ятдесяти тисяч вже її здійснили/

Під час здійснення компенсаційної виплати вкладник може обрати зручний для нього варіант отримання коштів: готівкою, залишити на картковому рахунку або розмістити компенсаційну виплату на депозитний рахунок «Соціальний».

/Володимир Москаленко, заступник директора Департаменту роздрібного бізнесу

Депозит «Соціальний» спеціально створено для громадян України, які втратили грошові заощадження, розміщені до дев’яносто другого року в установи Ощадбанку колишнього СРСР, що діяли на території України. За даним депозитом передбачено підвищену проценту ставку у розмірі сімнадцяти відсотків річних. Термін дії - двадцять чотири місяці; початковий внесок - у розмірі компенсаційної суми виплати. Може поповнюватися депозитний рахунок також і власними коштами вкладника, мінімальна сума поповнення - п’ятдесят гривень/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію