В Полтаві оцінюють учасників відбору до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Lc0mLB76gNUi8

Такий конкурс в Україні відбувається вперше, запевняють представники Державної служби в Полтавській області. З-поміж претендентів найкращих відбирають упродовж двох днів. Із чим пов'язане проведення такого конкурсу та які його критерії, знає Інна Безугла.

Президентський кадровий резерв – це програма з пошуку та залучення талановитих, прогресивно мислячих і цілеспрямованих людей до роботи в пріоритетних проектах державного сектору України, пояснюється на офіційному сайті глави держави. Цих людей готуватимуть до роботи у сферах державного управління. Максимальна кількість осіб, які складають Президентський кадровий резерв, – 500. Формувати його збираються поетапно: упродовж п'яти років і по 100 резервістів – за кожен рік. Уже нині під час всеукраїнського відбору заявки для участі у конкурсі подали понад тисяча бажаючих, серед них – 53 з Полтавського регіону. Такий захід, розповідають організатори, на Полтавщині та й в Україні відбувається вперше. Резерв формують за указом Президента «Про стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки».

/Олександр Черчатий, начальник управління Держслужби Головного управління Держслужби України в Полт.обл.

Система державного управління, державної служби переживають сьогодні час реформування. Я б сказав більше: сьогодні ми запізнюємось з реформами років так на 5-6. Реформи назріли/

Із 10 травня по 25 червня проходив набір претендентів, які виявили бажання бути зарахованими до Президентського кадрового резерву. А протягом 5 та 6 липня у чотири етапи із застосуванням 100-бальної шкали проводиться саме оцінювання кандидатів. Зокрема, перевірятимуть, як кандидати володіють загальними та спеціальними знаннями, іноземною мовою, визначать їх морально-психологічні та ділові якості, рівень мотивації.

/Олександр Черчатий, начальник управління Держслужби Головного управління Держслужби України в Полт.обл.

І сьогодні можемо сказати, що представлені всі сфери суспільно-економічного життя області. У нас представлені державні службовці і посадові особи місцевого самоврядування, представникии освітянської ниви, медицини, культури/

Результати оцінювання, а саме список осіб, рекомендованих до Президентського кадрового резерву, в управлінні Держслужби обіцяють оприлюднити до 1 вересня.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію