До Полтавщини із сусідніх областей з'їхалися представники малого бізнесу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/TbQ2Za80gNSMr

Гості завітали на міжобласний бізнес-форум. Очільники області разом з підприємцями намагалися знайти спільні рішення в подальшій підтримці малого бізнесу.

«Влада та бізнес – партнери». Під такою назвою пройшов міжобласний бізнес-форум. В рамках заходу на Полтавщину прибули делегації із 11 областей України, в тому числі – Сумської, Черкаської, Дніпропетровської, Київської. Представники малого бізнесу з цих регіонів завітали до Полтавщини, аби провести діалог між владою та бізнесом. Адже взаємовідносини цих структур, наголошує голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко, часто бувають досить складними.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Відносини держави і бізнесу – це нерості речі. Я думаю, ті моменти і той шлях, який ми разом пройшли протягом цього проміжку часу, дають нам право сьогодні сказати про те, що хай і з великими потугами, але ми рухаємося вперед/

Слова губернатора підтверджує і заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович. Вона переконана: незважаючи на економічну кризу, Полтавщина вийшла на новий рівень розвитку. Це засвідчують і макроекономічні показники. Велику роль у цих досягненнях, відзначає Олена Адамович, відіграють і представники бізнесу.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Надходження до державного та місцевого бюджету збільшені на третину. Зростає прибутковість економіки. Майже 60% підприємств спрацювали з позитивним фінансовим результатом, який становить 15 %, зросла реальна зарплата. Рівень безробіття зменшився на 2,5%/

У рамках бізнес-форуму відбулася виставка досягнень представників бізнесу.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію