На вулицях Полтави продовжують зникати кришки люків

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Така проблема ось уже кілька років супроводжує і мешканців вулиці Гребінки. Так тільки останнім часом на проїжджій частині вони не дорахувалися п'яти залізних кришок.

Досить небезпечно стало рухатися на автомобілі по вулиці Гребінки. Адже люки, встановлені прямо на проїжджій частині, тут просто відсутні. Така ситуація, розповідає місцевий мешканець, спостерігається вже досить давно.

/Юрій Подворчан, мешканець вул.Гребінки

Ну вони періодично є, коротше, їх викрадають, тому що тут багато ходить бомжів, і вони, безумовно, здають це на металобрухт, тому що погане життя/

Діри на автодорозі місцеві мешканці закрили підручними засобами. Замість залізних кришок тут – розбиті бетонні плити, скати від автомобілів, гілки дерев та шматки дерев'яних дошок. Ці незручності роблять неможливим нормальний рух автомобілів по цій дорозі.

/Юрій Подворчан, мешканець вул.Гребінки

Не виходить їх об'їхати, стоїш, а ззаду обганяють і так далі, тому і зупинка, все буває... Порушують правила дорожнього руху, і так далі, звичайно.../

Дізнатися, кому належать ці відсутні люки, нам так і не вдалося. У прес-службі обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» повідомили, що їх люків на вулиці Гребінки немає. Адже їх організація займається обслуговуванням великих житлових будинків, а не приватного сектору, як на вулиці Гребінки. Прес-секретар ще одного комунального підприємства «Полтававодоканалу» теж говорить: їх люків по цій вулиці не встановлено. Начальник же комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційна дільниця» Іван Петренко не дав відповіді на наше запитання. Він просто вимкнув телефон, почувши, що його турбує телебачення. За словами прес-секретаря «Водоканалу» Ліани Козмійчук, люки по вулиці Гребінки можуть належати приватним особам. Жителі приватного сектору просто врізаються у трубу підприємства, але лише з дозволу останнього. Відповідно, і обслуговувати, і зберігати люки повинні самі мешканці. Та все ж питання, хто повинен вирішити цю ситуацію, залишається відкритим. Нерозв'язаною лишається і небезпека для водіїв, які їздять цією вулицею. Якщо ж транспорті засоби зазнали пошкоджень через відсутність люків або неналежне їх закриття на проїжджій частині, говорить юрист Віталій Нікіпєлов, у такому випадку потрібно звернутися до комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційна дільниця». Адже саме це підприємство, стверджує правознавець, має запезпечити безпеку дорожнього руху, тому що є балансоутримувачем всіх міських доріг.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію