Невід'ємні атрибути літа – сонце, вода та пляж – мають приховану небезпеку

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/zppOr5CggNTGt

Зловживання сонячним промінням та водними процедурами може спровокувати серйозні проблеми в організмі людини. Фотодерматити та контактно-алергічні дерматити від воростей – основні наслідки неправильного відпочинку.

За інформацією гідрометеорологічного центру Міністерства надзвичайних ситуацій України, з 2 по 9 липня на території держави переважатиме суха погода. Наразі у більшості областей утримується спека – +20 +34 °С. Через таку спекотну погоду українці масово подалися до різноманітних водойм – рятуватися від високої температури. Під час перебування на сонці та купання у водоймах спеціалісти радять бути обережним. Адже останнім часом, відзначає лікар Лариса Скрипник, значно зросла кількість дерматологічних хвороб.

/Лариса Скрипник, дерматовенеролог

Збільшилися випадки контактного алергічного дерматиту після купання у водоймах. Після контакту з рослинами людина виходить на сонце, додаються ще й сонячні опіки, і ми отримуємо навіть такі пузирчаті дерматози, коли не тільки плями з'являються, а з'являються і пузирі/

Щоб такої ситуації уникнути, Лариса Скрипник радить купатися тільки у чистих водоймах та в міру перебувати на сонці. Оптимальний час для засмаги, зазначає дерматолог, – з 7 до 10 години ранку, і з 17 години і до заходу сонця. Крім того, необхідно пам'ятати елементарні правила перебування на пляжі.

/Лариса Скрипник, дерматовенеролог

Старатися, звичайно, весь час знаходиттися в тін, тому що сонячна активність висока і можливість якщо навіть не захворювання, то звичайного сонячного опіку теж дуже висока/

Якщо ви виявили на своєму тілі якісь висипи, зазначає Лариса Скрипник, потрібно промити ці ділянки чистою прісною водою та обов'язково звернутися до спеціаліста.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію