У Диканьському районі правоохоронці виявили конопель на суму 3 млн гривень

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/YIemmsPIgNU7C

На суму 3 млн. гривень за цінами чорного ринку виявили конопель працівники управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. На Диканьщині майже 25 тисяч кущів забороненої рослини були висаджені між рядами соняшника.

В одному із сіл Диканьського району правоохоронці виявили дещо завуальоване конопляне поле. На соняшниковому полі майстерно були приховані заборонені рослини, висіяні механічним способом.

/Олег Кропивка, начальник управління БНОН Полтавської області

Тут було висаджено близько 24 760 кущів коноплі. Виявлена кількість коноплі за цінами чорного ринку становить близько 3 мільйонів гривень/

Всі рослини були утилізовані шляхом виривання та спалювання. Зразки конопель відібрано з різних куточків поля та направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування конопель). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до від трьох до семи років.

Правоохоронці обіцяють і надалі здійснювати профілактичну роботу з метою своєчасного виявлення і знищення посівів маку і конопель, що зростають на полях, бездоглядних агрофермах і на земельних ділянках покинутих домогосподарств.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію