Полтавські правоохоронці затримали харківських фанів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Hwi3ZuKvgNV3A

Останні за допомогою балончика із фарбою обмальовували паркани. Фактично «на гарячому» застали 17-річного підлітка, на якого стражі правопорядку склали адміністративний протокол.

17-річного хлопця, який розмальовував паркан фарбою з балончика, в Полтаві на вулиці Сковороди затримали працівники батальйону патрульної служби. Разом з порушником були 16-річний юнак та 15-річна дівчина.

Компанія приїхала до нашого міста з Харкова. За словами молодиків, прибули до Полтави, щоб погуляти та сфотографуватися.

/затриманий

Ми гуляли по місту, нам стало шкода, як розмалювали місто у нас, і я теж намалював нецензурний напис/

Аби в подальшому мати можливість продемонструвати свої «подвиги» в Полтаві харківським товаришам, хлопець фотографував власні малюнки.

За скоєння правопорушення на 17-річного молодика складено адміністративний протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил благоустрою на території міста). Хлопцеві загрожує стягнення у вигляді попередження або накладення штрафу у розмірі від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто, від 17 до 51 гривні.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію