Лозунгом на словах залишається ідея встановлення повноцінного пам'ятника колишньому меру Анатолію Кукобі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/f06YAZPZgNSgj

Наразі міські депутати так і не виділили під нього земельну ділянку. Але погодили встановити погруддя колишньому очільнику міста. Детальніше про це – в сюжеті Крістіни Криженко.

Пам'ятнику Анатолію Кукобі бути чи ні? На останній сесії депутати міськради по-своєму почали вирішувати означене питання – погодили встановити лише погруддя колишньому очільнику міста.

/Вадим Вадімов, начальник управління містобудування та архітектури Полтавського МВК

На території червоної лінії вулиці Пролетарської, яка межує із будівлею школи №2/

Погруддя мають встановити до Дня міста – 23 вересня. Додаткових коштів від міста не потребується – родина Анатолія Кукоби дала згоду на встановлення погруддя із сірого каменю із їх приватної колекції – це був подарунок до 55-ї річниці Анатолія Кукоби – робота архітектора Миколи Посполітака. Однак у «Фонді захисту та підтримки талановитих дітей» нагадують: просили місто про повноцінний пам'ятник. Вже почали проводити попередні перемовини із фахівцями.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей ім.А.Т.Кукоби»

Було багато пропозицій. Перша – навпроти Галереї мистецтв, яку побудував Анатолій Тихонович, але відомо, що було архітектурне рішення поставити пам'ятник Ярошенку. Були запропоновані інші місця: площа 1100-річчя Полтави, парк «Перемога» – навпроти храму Віри, Надії, Любові/

Втім говорити про кошторис і те, яким буде пам'ятник до виділення під нього конкретної земельної ділянки, продовжує Віра Кальник, – зарано.

Для того, щоб зреалізувати заплановане, фонд почав збирати підписи городян.

/Анатолій Лобач, директор ГО «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей ім.А.Т.Кукоби»

Після того, як пройшло 1,5 роки, засновники фонду вирішили звернутися до полтавців і попросити допомогти у вирішенні цього питання. Приємне було здивування – велика кількість підприємців, установ, духовенства, музикнатів відгукнулися – загалом 21 організація, десятки тисяч полтавців/

Потому, нагадує Анатолій Лобач, і журналістів скликали на спеціальну прес-конфернцію і передали відповідні листи: до міської і обласної рад та до облдержадміністрації.

/Анатолій Лобач, директор ГО «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей ім.А.Т.Кукоби»

Ми чекаємо на офіційну відповідь 24 липня від 3-х державних органів, що вони нам скажуть. Я дуже сподіваюсь, що полтавці повинні отримати відповідь, ту, яка задовольнить їх, – з приводу встановлення великого пам'ятника Анатолію Кукобі в центрі міста/

У фонді говорять: просять лише про виділення земельної ділянки, всі фінансові питання по пам'ятнику готові взяти на себе.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей ім.А.Т.Кукоби»

Міська влада обіцяла поставити, але якщо їм дуже важко, ми допоможемо/

Зі свого боку, зазначає Віра Кальник, той пам'ятник, який встановити у їх силах, з'явиться вже за місяць на могилі Анатолія Тихоновича – до Дня будівельника.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію