Обласний прокурор запевнив: ручною міська прокуратура не буде

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/5-e789FIgNUbX

Про це він повідомив представникам місцевих ЗМІ на прес-конференції. Про що ще йшлося на зустрічі – в нашому наступному сюжеті.

Про основні цифри за перше півріччя 2012 року, і до запитань. Одну годину витратили на прес-конференцію прокурора області Андрія Миронова та його заступників. Серед інших тем йшлося і про КП «ШРБУ» – підприємство, яке займається ремонтом полтавських доріг. Прокуратура в його контексті озвучує 2 порушені кримінальні справи.

/Олег Годуєв, заступник прокурора Полтавської області

Одна кримінальна справа стосується фактів розтрати службовими особами КП «ШРБУ» асфальтобетонної продукції на користь третіх осіб – збитки на суму понад 40 тисяч гривень. На даний час у цій справі проведені майже всі слідчі дії, однак досудове – у зв'язку з захворюванням обвинуваченого керівника цього підприємства. Інша кримінальна справа стосується зловживань при закупівлі дорожньої техніки. Збитки – 1,5 млн. грн. Справа закінчується, я сподіваюся, що в цьому місяці вона буде передана до суду/

І з подачі журналістів, зазначалось на зустрічі, прокуратура зазирне і на будівництво, що ведеться по вулиці Жовтневій, 48. Нагадаємо, забудовники скаржилися на блокування роботи та вбачали тиск зі сторони міської влади.

/Дмитро Таран, заступник прокурора Полтавської області

Ми моніторимо стан, який висвітлюється ЗМІ цих подій, і дана подія потрапила в наш огляд, і наразі прокуратурі міста прокуратурою області доручена відповідна перевірка, вона знаходиться на контролі/

І на десерт – не оминули увагою і конфлікту на останній сесії прокурора міста Андрія Стойки із мером Олександром Мамаєм.

/Андрій Миронов, прокурор Полтавської області

Призначений Генеральним прокурором Стойка Андрій Михайлович, який є активною по життю людиною і займає активну позицію щодо, як на наш погляд порушень чинного закону, – не знаю, чим він так завинив перед мером за 2 місяці свої посади/

Нічого дивного, продовжує Андрій Миронов, у поведінці мера не побачив. Оскільки сам рік тому, перебуваючи тоді на посаді прокурора міста, відчув подібне на собі.

/Андрій Миронов, прокурор Полтавської області

Ненормальною є поведінка, яка є неприпустимою із вуст міського голови. Прокурор непідзвітний, він проінформував. Тому треба, як я вважаю, виваженій, вихованій людині дає слово, який інформує по питанню. Ніколи не буде ручним прокурор, наприклад, у того ж мера міста. Ну як може прокурор бути на побігеньках/

Випади на адресу органів прокуратури і Андрія Стойки зокрема Андрій Миронов вважає неприпустимими, а дискусія, на його думку, має проводитись цивілізованим шляхом.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію