Ощадбанк продовжує здійснювати актуалізацію вкладників

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/hYzNmQkrhWxTQ

Для тих, хто зареєструвався протягом останніх чотирьох років та не отримав виплату у 2008 році, Ощадбанк продовжував здійснювати актуалізацію даних вкладників у червні. Загалом із початку літа вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР було виплачено більше одного мільярда гривень.

З початку літа вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР було виплачено більше одного мільярда гривень. Протягом червня місяця установа продовжувала здійснювати актуалізацію даних вкладників, які зареєструвались протягом останніх чотирьох років та не отримали виплату у 2008 році.

/Святослав Кацалап, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку

Загалом за червень місяць було актуалізовано дані більше 800 000 вкладників. Серед найбільш активних регіонів можна відмітити Луганську, Івано-Франківську, Кіровоградську, Тернопільську та Харківську області/

До процесу обслуговування клієнтів залучено більше семи з половиною тисяч співробітників майже у всіх відділеннях банку по Україні.

/Святослав Кацалап, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку

Гарячою лінією підтримки вкладників Ощадбанку СРСР починаючи з 2 квітня оброблено 4,5 мільйони дзвінків. За цей період 3,5 мільйони вкладників отримали дату та час проведення актуалізації у відділеннях банку, з яких 2 мільйона 600 тисяч вже її здійснили/

Процедура актуалізації даних та виплат буде продовжуватись до кінця поточного року.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію