Озирнутися навкруги, побачити красу у буденному та створити полотно

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/hWFUMTu1gNSCX

За таким алгоритмом пише свої картини Олена Волкова. Цими днями художниця представила свої картини в Полтавській обласній бібліотеці. Разом із Оленою Волковою свої роботи презентувала її учениця Маріанна Литвин. Бачили картини художниць і наші журналісти.

У нашому житті багато чим можна надихнутися, говорить художниця Олена Волкова. Красивого та вартого на створення картини чимало, потрібно лише уважно озирнутися навколо себе.

/Олена Волкова, художниця

Мені хотілося, щоб люди, які прийдуть на виставку, побачили красивий колір, цікаві сюжети і в них покращився настрій. Власне, це і є метою виставки/

Картини, представлені на виставці, виконані в різних техніках і жанрах. Те ж саме стосується і сюжетів. Особливо сподобалися публіці намальовані коти, які викликали у глядачів посмішки. Представлені картини, ділиться Олена Волкова, не є ключовими або надто особливими. Просто художниця дозволила собі таку розкіш: малювати те, що хочеться.

/Олена Волкова, художниця

Образотворче мистецтво як ніяке інше демократичне. Писав маслом, переключився на графіку, з графіки переключився на батік, потім ще є маса технік: акрил, акварель. Тобто завжди цікаво/

Пані Олена має чимало учнів та послідовників. Для своєї вихованки Валерії наставниця відкрила цікавий світ живопису та дала кілька цінних порад.

/Валерія, учениця Олени Волкової

Творчість свою потрібно дарувати. Тільки тоді вона буде розвиватися, тільки тоді люди бачитимуть, як ти малюєш, і ви знаєте, це дає якусь все-таки внутрішню гармонію/

Разом зі своєю наставницею цього дня картини презентувала Маріанна Литвин. Художниця розповідає: писати картини почала 2 роки тому. Зараз вже не уявляє життя без пензля у руці.

/Маріанна Литвин, художниця, учениця Олени Волкової

На заняття до Олени Анатоліївни раз на тиждень за будь-якої погоди, обов'язково йду, як на свято. Я намагалася не пропускати ці заняття. Це просто подарунок долі, що я потрапила до такого викладача/

Обидві художниці говорять: запорука вдалої картини – гарний настрій, з яким і робота йде швидше, і задоволення отримуєш вдвічі більше.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію