Про реформу галузі охорони здоров'я говорили на засіданні Громадської ради при Полтавському МВК

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Перші зміни мешканці міста, вони ж – потенційні пацієнти лікарняних закладів міста – мають відчути на собі вже з початку 2013 року.

В рамках державної програми, відповідно, кошти на неї головним чином витрачатимуть із гаманця країни. На засіданні Громадської ради при Полтавському міськвиконкомі присутнім розповіли про майбутнє реформування галузі охорони здоров'я. Його основна ознака – поетапність. Перший етап передбачає створення центрів первинної медико-санітарної допомоги як первинної ланки, які мають запрацювати у Полтаві із початку 2013 року.

/Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я Полтавського МВК

Перший центр ми збудуємо у Київському районі, другий - на базі четвертої лікарні у Октябрському районі міста. І на базі 3-ї поліклініки - та, що буде обслуговувати Леваду, Ленінський район і частину Октябрського - центр міста/

Там, зазначає Сергій Котов, працюватимуть перш за все лікарі загальної практики сімейної медицини + вузькі фахівці, зокрема, хірурги та неврологи.

/Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я Полтавського МВК

В кінцевому результаті ми хочео отримати, аби людина знала свого сімейного лікаря, він був знайомий із всією родиною, і головне - вчасно міг проводити профілактику. На нашу думку це - основа основ/

У наступному році мають розпочали втілювати в життя наступний етап – реформування вторинної ланки, зокрема, існуючих стаціонарів.

У Громадській раді говорять: вони наче і не проти реформи, єдине, що пропонують, – встановити за запронованим проектом додатковий контроль.

/Станіслав Сердечний, голова Громадської ради при Полтавському МВК

Ми хочемо зі свого боку створити комісію, яка буде моніторити виконання всіх етапів реформування. Що отримують пацієнти, як зменшується той чи інший відсоток захворювання/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію