На один підпільний цех з виготовлення сиру «Сулугуні» на Чутівщині стало менше

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/2r6Mz7RtgNULy

Перевіряльники припинили роботу з переробки та виготовлення молочної продукції, яка проводилась без жодних дозвільних документів.

У Чутівському районі області підприємець переобладнав колишній колгоспний молочний блок у підпільний цех із виготовлення сиру «Сулугуні». Все було розбите на ділянки приймання молока, закваски, зони виготовлення та коптіння – це виявили працівники управління ветміліції під час перевірки.

/Володимир Передерій, заступник начальника відділу ветеринарної міліції УМВС України в Полтавській області

Деякі підприємці, маючи дозвіл на переробку молока, іще незаконно займалися виготовленням сиру «Сулугуні»/

Зона приймання молока підпільного цеху знаходилася в антисанітарному стані – підлога та стіни обкладені брудним кахлем. На підлозі бруд, сміття та залишки паперу. В зоні закваски – ванна, вкрита корозією. В ній знаходилося 1120 літрів молока, на яке були відсутні супровідні документи про походження. Крім цього, цех став домівкою ще й для бродячих котів, які сходилися сюди з усіх куточків села.

В зоні виготовлення на столах міліціонери виявили сир «Сулугуні» загальною вагою 116 кг, який був ще в сирому вигляді.

Коптильна зона розміщена у відокремленому пристосованому приміщенні під накриттям. Приміщення забруднене недопалками та пачками з-під цигарок, а також фекаліями тварин.

За виявлені порушення на підприємця складено адмінпротоколи та вручено припис за ознаками статті 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил ветеринарно-санітарних вимог).

В подальшому вилучену продукцію – більше тисячі літрів молока – злито до каналізаційної ями, а сир (сирий) «Сулугуні» в кількості 116 кг передано на згодовування тваринам кінологічного центру, підпорядкованого УМВС, за рахунок та за згодою власника, про що складено акти.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію