Цього дня християнська церква згадує первоверховних апостолів Петра і Павла

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/nCOzCq2NgNUan

Вшанування пам'яті двох святих відоме з часів раннього християнства і відзначалося в Римській імперії як на Сході, так і на Заході. В народі це свято називають «Петрів день» або «ПетрИ і ПАвли».

Сьогодні православна церква згадує первоверховних апостолів Петра і Павла. Вони – учні Ісуса Христа, які, відчувши на собі Божу Благодать, після Христового Вознесіння почали проповідувати віру в Бога, розповідає отець Василій. Петро і Павло – 2 стовпи віри – два діаметрально протилежні характери, посідають особливе місце в церкві.

/о. Василій, священик

Ми їх вшановуємо через те, що вони є прикладом проповіді і віри в Бога. Ми знаємо, що сьогодні пам'ять вшанування первоверховних апостолів Петра і Павла бере свій початок ще з 4 століття/

Апостоли Петро і Павло, продовжує отець Василій, увійшли в історію як найревніші проповідувачі християнської віри. Святі були в числі основоположників розповсюдження християнства по світу. За свої релігійні погляди апостоли зазнали мученицької смерті, відзначає священик. Апостол Петро був розіп'ятий на хресті головою донизу, апостол Павло – усічений мечем. Тому отець Василій закликає пам'ятати та поважати муки цих святих.

/о. Василій, священик

Хочеться усім нам побажати достойної віри, милосердя, любові, поваги саме такої, яку мали первоверховні апостоли Петро і Павло. І побажати найголовнішого: щоб у нашому житті любов і довготерпіння були постійними дороговказами до спасіння/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію