Презентований полтавцям міською владою WI-FI дав збій

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Цього дня у Студентському сквері не працював Wi-Fi. Чому презентований полтавцям Міською владою безкоштовний Інтернет дав збій та коли його роботу поновлять, дізнавалася Альона В'язнікова.

У тіні дерев Студентського скверу як завжди людно: полтавці читають, спілкуються чи просто відпочивають. От тільки знайти інтернет-юзерів тут тепер важко. Нагадаємо, минулого року напередодні Дня міста міська влада урочисто презентувала мешканцям безкоштовний Wi-Fi, який охоплював усю територію парку.

...Подарунка не вистачило і на рік...

/стенд-ап

Тепер таблички із написом Free Wi-Fi Zone у Студентському сквері слугують хіба що прикрасою для стовпів. Бо, як виявилось, безкоштовного Інтернету тут немає/

/Бліци

– Прийшов посидіти в цьому чудовому парку, ось якщо туди уважно подивитися, то написано англійською мовою free wi-fi zone. Ось тільки wi-fi тут не спостерігається, не видно. Не працює тут нічого

– Користувалася, але зараз немає, пробую, але немає. Дуже шкода/

Здається, що за роботою Wi-Fi зони у Міській раді слідкують не дуже ретельно. Про те, що Інтернету немає, посадовці дізналися від журналістів нашого каналу, – повідомила директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова. У телефонній розмові пані Буднікова розповіла, що вони цією безкоштовною мережею не користуються, але, отримавши інформацію про збій у роботі Wi-Fi, одразу з'ясували причину несправності. Виявилося, Інтернет просто треба було перезавантажити – це звичайна технічна процедура, яку треба проводити щотри місяці. І вже на час цієї телефонної розмови роботу мережі, запевнила Ольга Буднікова, у парку відновили. Тож, якщо у жовтні безкоштовний інтернет у Студентському сквері знову зникне, щоб поновити його роботу, Міській владі просто треба про це... нагадати.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію