Діти по провулку Хоткевича, 11 замість того, щоб гратися у пісочницях, – грають у карти

Причина ж досить проста: у дворі багатоповерхівки відсутній дитячий майданчик. Куди тільки не зверталися мешканці – ніхто, кажуть, не хоче допомогти їм у вирішенні цієї проблеми.

В жителів багатоповерхівки по провулку Хоткевича, 11 – чергова проблема, з якою вони звернулися на телебачення. Місцевим дітям просто ніде гратися – на подвір'ї будинку немає дитячого майданчика. У такій ситуації винахідливі мами, розповідають тутешні мешканці, не нехтують ніякими методами задля відпочинку на свіжому повітрі.

/Валентина Грищенко, мешканка будинку по пров. Хоткевича, 11

А дітей багато, дітки приходять. Оце вже мами з інших дворів приходять. Та лавка – черга. І он, ви подивіться, лавка – черга. Хто на паркані, хто – під парканом. Панчохами позв'язували лавки, щоб не розпалися/

З цією проблемою, розповідає місцева жителька, зверталися до міської влади. У відповідь людям прийшов тільки лист, у якому повідомлялося: (цитата) «дитячий майданчик на прибудинковій території житлового будинку по провулку Хоткевича, 11 відсутній. Дитячі майданчики встановлені на території сусідніх житлових будинків по провулку Хоткевича, 5 та Хоткевича, 7, куди і був завезений пісок» (кінець цитати). Але ці майданчики, скаржиться Наталія Скиба, – у жалюгідному стані.

/Наталія Скиба, мешканка будинку по пров. Хоткевича, 11

Там пісочниці заросли бур'яном. І все зламано, всі гойдалки, ніхто не ремонтує. Ніхто нічого не робить. Там і дітям страшно кататися. Яка ж мати відпустить дитину у сусідній двір? Нам дуже хочеться, щоб дитячий майданчик був у дворі/

Спробували вирішити цю ситуацію, розповідає жителька багатоповерхівки, і за допомогою громадських організацій. Але і тут, скаржиться, здобули поразку.

/Валентина Грищенко, мешканка будинку по пров. Хоткевича, 11

Зверталися ми до волонтерів «Наш дім». Як відкривали аж там дитячий майданчик, сказали і нам приходити. Коли ми прийшли – вони повтікали від нас. Кажуть: ви дітей водіть туди. Та хто ж поведе туди своїх дітей за 3 будинку, щоб вони гуляли. Такого бути не може/

У громадській організації «Наш дім – Полтава» нам цю інформацію підтвердили. Там говорять: встановлення дитячого майданчику у цьому дворі не передбачено. Наразі майданчик, кажуть, буде у сусідньому дворі, по провулку Хоткевича, 5 та 7, але не тут.

Заступник начальника єдиного у місті ЖЕДу нам повідомив: встановленням дитячих майданчиків повинне займатися управління житлового-комунального господарства міста. За словами Михайла Лукіна, їх організація тільки приймає на баланс вже зведені дитячі майданчики. Зв'язатися ж з управлінням житлово-комунального господарства нам так і не вдалося: у приймальні останнього зазначили: начальник управління знаходиться у відпустці, а поговорити із заступником через його зайнятість упродовж дня виявилося неможливим.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію