«Повернемо країну народу»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/uVxD4jrmgNUZH

Проект передвиборчої платформи Комуністичної партії України під такою назвою нині активно обговорюється у всіх регіонах держави. Полтавський осередок КПУ не стоїть осторонь і на засідання «круглого столу» із означеної теми запросив представників різних громадських організацій та самих майбутніх виборців – пересічних полтавців.

«Повернемо країну народу» – проект Передвиборної платформи Комуністичної партії України саме під такою назвою нині об'єднує всіх прихильників політичної течії, активістів різних обласних громадських організацій та всеукраїнських союзів на засіданнях «круглих столів» по всій Україні.

/Андрій Георгієвський, перший секретар Полтавського міськкому КПУ

Згідно з рішенням керівництва Компартії України, проект виноситься на розгляд як комуністів, так і всіх людей, які прийдуть на вибори. Це проходить по всій Україні й в Полтавській області/

На самому засіданні круглого столу, яке провели на базі Полтавського обласного комітету КПУ, присутні обговорили політичну обстановку у країні напередодні виборів і розглянули ряд питань порядку денного. Щодо пунктів передвиборчої плаформи, наголошують комуністи, вона має бути розрахована і спрямована на звичайного, як-то кажуть – маленького українця. У самій програмі мова йде про відновлення соціалістичного ладу і піднімаються ті питання, які найбільше хвилюють пересічних людей, оскільки комуністи ведуть мову по докорінну перебудову всієї країни. У пріоритеті, зазначають представники Полтавського обласного осередку КПУ, – вирішення ряду соціальних питань, житлово-побутових умов, надання послуг якісної освіти та медицини. У проекті передвиборчої платформи, пояснюють у Комуністичній партії України, намагаються бути якомога ближчими до виборців, тож і по максимуму долучають їх до створення головного документу, із яким підуть на вибори 28 жовтня поточного року.

/Андрій Георгієвський, перший секретар Полтавського міськкому КПУ

І полягає саме передвиборча платформа у тому, аби закумулювати всі запити від населення. Щоб вони були максимально представлені у проекті, який розглядатиметься на позачерговому, 45-му з'їзді КПУ/

І вже тоді обговорений, розширений і деталізованих проект Передвиборної платформи, пояснює Андрій Георгієвський, буде затверджено 30 липня поточного року, власне – на позачерговому 45-му з'їзді Компартії України.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію