Через 37 років він повернувся до Полтави, аби показати свої роботи різного стилю і жанру, створені за всі роки творчості

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Митець Григорій Вовк привіз до рідного міста понад 120 творчих доробків, якими прагне показати глядачеві, що потрібно жити за будь-яких обставин і позбуватися сірих шаблонів сьогодення.

Він народився і ріс у Полтаві, але 37 років тому виїхав звідси і тільки нині повернувся, щоб показати усе, чого досягнув за цей час у творчості. Митець Григорій Вовк професійну освіту здобув у Полтавській художній школі, а продовжив формуватися і зростати як художник в Одесі. Ще з 70-х років митця привабило середовище альтернативного мистецтва і донині він працює разом із одеськими нонконформістами. Таким чином Григорій Вовк знайшов власну художню мову, а свій стиль він називає не інакше як духовний інтенсивізм.

/Григорій Вовк, автор виставки

Це потяг до того, що живопис маслом переходить у живопис аквареллю, потім у графіку, інсталяцію, скульптуру і вірші./

До Полтави автор виставки привіз «Розпакований розум» – роботи, які збирав усі 37 років. Григорій Вовк розповідає, що любить працювати саме нестандартними методами, адже хоче розкрити світ не так, однаково, як усі до того звикли. Митець прагне, аби людина зацікавилася художнім твором і задумалася над ним.

/Григорій Вовк, автор виставки

Кожен день прцюю творчо. Коли йду по вулиці і розглядаю всі предмети, які мене зворушують. Запам"ятовую для того, аби переробити ті відчуття, які я бачив, щб створити свій образ./

Автор виставки представив свої графічні, живописні роботи, дві інсталяції і кольорову скульптуру. Він підкреслює, що для нього ця виставка - відлікова, а своїм землякам він прагне передати найпозитивніші думки і побажання.

Інна Безугла

Андрій Дємідов

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію