Камера відеоспостереження, розсадник для вирощування посадкового матеріалу та велика кількість рекреаційних місць

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Zk4Yu717gNTWQ

Це лише деякі переваги Борівського лісництва Котелевщини перед іншими лісництвами Державного підприємства «Полтавський лісгосп». Такі здобутки лісництво придбавало протягом останніх 60 років.

Борівське лісництво Котелевського району за результатами роботи останніх років, говорить прес-секретар Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Лілія Гнатенко, займає провідні позиції серед відповідних структур Полтавщини. Площа лісових масивів - майже 5 тисяч гектарів. Працює в організації 31 спеціаліст. Найважливіше досягнення лісництва на сьогодні, розповідає очільник останнього Віктор Махиня, - встановлення камери відеоспостереження на території лісового масиву. Саме завдяки цьому пристрою, певні, тут значно знизився відсоток пожеж.

/Віктор Махиня, лісничий Борівського лісництва ДП «Полтавський лісгосп»

Борівське лісництво у цьому році не мало ще випадків лісової пожежі. Машина, яка в нас є, вона виїжджала на виклики, але не на лісові. Там горіли луки, там горіло товариство «Зоря». Ми туди виїжджали, але державний лісовий фонд не горів./

На території Борівського лісництва, продовжує Віктор Махиня, знаходиться найбільший розсадник Державного підприємства «Полтавський лісгосп». Більше ніж на трьох гектарах площі вирощують майбутній посадковий матеріал - переважно хвойні культури. Та крім молодих насаджень, наголошує відмінник лісового господарства України, лісництво не забуває і про впорядкування старих дерев.

/Віктор Махиня, лісничий Борівського лісництва ДП «Полтавський лісгосп»

Лісу річний план в нас рубок головного користування, ми рубаємо по сосні - 5 тисяч кубів, по березі - 2 тисячі. Рубки догляду в нас теж є: проріджування, прочистки, освітлення. Займалися заготівлею ялинок./

Борівське лісництво, зазначає очільник останнього, займає активну позицію у житті суспільства. Так щороку беручи участь у програмі «Майбутнє лісу у твоїх руках», лісництво забезпечує посадковим матеріалом організації Котелевського району. Крім того, наголошує Віктор Махиня, всі працівники їх організації стабільно отримують заробітну плату. Вона, за словами лісничого, в середньому складає 2 тисячі 860 гривень.

Юлія Іващенко

Олексій Гнипа

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію