Прокуратура Полтавської області підбила підсумки роботи за І півріччя поточного року

Оцінку останній дав заступник Генерального прокурора України Віктор Войцишен, який цього дня взяв участь у розширеному засіданні колегії. Про позитивні напрацювання та недоліки прокуратури Полтавщині за півроку дивіться далі.

озширене засідання колегії за участі заступника Генерального прокурора України Віктора Войцишена у прокуратурі Полтавської області розпочали відзначенням та нагородженням кращих працівників. Потому перейшли до підбиття підсумків. За перше півріччя поточного року, як зазначив у своїй промові прокурор Полтавської області Андрій Миронов, було успішно активізовано діяльність у сфері оподаткування – податкову заборгованість вдалося зменшити втричі; правозахисну діяльність у сфері охорони дитинства - рівень підліткової злочинності знижено на 15, 2%. Органами прокуратури, заначалось у звіті, максимально використовувалися повноваження для забезпечення конституційних прав громадян на оплату праці – за прокурорського втручання виплачено 26 мільйонів гривень зарплатних боргів. Вдалося досягти певних здобутків у протидії корупційним проявам.

/Андрій Миронов, прокурор Полтавської області

Особливу увагу звернуто на пріоритетних напрямках. До суду надіслано 13 справ, по злочинах з ознаками корупції, які скоєні в бюджетній сфері, 9 - у сфері земельних правовідносин. Покращилась робота з відшкодуванням збитків у цій сфері. За закінченими справами відшкодовано 67%./

Ці та інші позивні аспекти у інших напрямках роботи дають підстави вважати, що в цілому органи прокуратури України та Полтавської області зокрема за 6 місяців поточного року спрацювали непогано - зазначив заступник Генерального прокурора України Віктор Войцишен.

/Віктор Войцишен, заступник Генерального прокурора України

Оцінюючи роботу прокуратури Полтавської області хочу зазначити, що ми її оцінюємо позитивно. Є деякі недопрацювання, які ми сьогодні будемо обговорювати на колегії, будуть поставлені відповідні задачі в умовах сьогоднення, в умовах того, що вступає в дію з 19 листопада новий Кримінально-процесуальний кодекс./

Серед недопрацювань Полтавської обласної прокуратури, які обговорювалися на колегії – збільшення кількості ДТП зі смертельними наслідками, ріст рецедивної злочинності, розкриття злочинів (станом на 1 липня нерозкритим залишається кожен третій), тощо. Тож, один з головних пріорітетів на наступні півроку – це координуюча діяльність прокуратури роботи правоохоронців. Положення про яку відображена у новоприйнятому наказі Генерального прокурора України та спільному наказі керівників правоохоронних органів.

Альона В'янікова

Олексій Гнипа

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію