Подати гарний приклад декларування своїх доходів для полтавців можуть представники шоу-бізнесу регіону

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/tsCf0-B-gNUKe

Із цією метою у Державній податковій інспекції у м. Полтаві влаштували прес-конференцію за участю останніх. Більше про це дивіться у наступному сюжеті.

Декларування доходів – важливий процес, який поєднує інтереси держави та суспільства, говорять у Державній податковій інспекції м. Полтави. Стимулюючу роль у цьому, певні в установі, можуть відіграти представники культурної сфери області.

/Віктор Книш, заступник начальника ДПІ у м.Полтаві

Ми будемо звертатися на початку 2013 року до всіх діячів культури, які працюють у нас, в Полтаві, які є мешканцями нашого міста, які представляють наше місто, з приводу того, щоб вони особистим своїм прикладом показали всім іншим громадянам міста, що вони не байдужі до цього міста./

Декларуючи доходи, отримані впродовж минулого року, громадяни виконують конституційний обов'язок. Податок на доходи фізичних осіб надходить до місцевого бюджету і використовується місцевими громадами на розвиток освіти, медицини, підвищення соціального захисту малозабезпечених верств населення.

Добровільне ж декларування доходів – загальноприйнята практика у всьому світі. Чи допоможуть полтавським податківцям представники місцевого шоу-бізу, стане відомо уже після наступного декларування доходів.

Крістіна Брігіда

Олексій Гнипа

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію